Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire működőképes a távkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működőképes a távkapcsolat?

Figyelt kérdés

A párommal egy tarskereso oldalon ismerkedtünk meg,akkor 70 km volt közöttünk. Azonban kb egy hónap után felmondott, visszaköltözött a születési helyére, így 200 km re nőtt a távolság.

Van hogy két hetente tudunk találkozni... És úgy érzem ez kevés...

Voltatok hasonló helyzetben?


2019. aug. 14. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Mi egy-másfél havonta találkozunk (1000 km), közben hihetetlen mennyiségű kép, videó, hangüzenet és hívás valamennyire segít.
2019. aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én havonta tudnék találkozni a Kedvesemmel, nagyon szeretem. 500 km-re él tőlem. Viszont sajnos elengedtem a kezét, hiszen ez így nem működő képes.

Sajnos nem lesz tartós, előbb vagy utóbb nem csak a fizikai távolság lenne hatalmas

2019. aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Csak annyira mukodik mint amennyire a felek akarjak... mert őszintén meddig lesz ez a felállás max 1-2 év utána meg egybe költöztök...

teljesen működőképes mert nem a távolsággal van a legnagyobb baj hanem azzal hogy sokan nem tudnak uralkodni magukon és megcsaljak a másikat... persze van olyan is hogy másnak a szex fontosabb ezért szakít a másikkal... persze lehet ezt is de ez nem fogja pótolni egy belsoseges kapcsolatot mert egy ido után meg az lesz a baj hogy csak szex van de semmi több...


Szoval ahogy írtam csak is rajtatok ál!

2019. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha mindketten akarják, hogy működjön, akkor működik, ha nem, akkor nem szokott.

33/f

2019. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi párommal egy közösségi oldalon ismerkedtünk meg, táv 200 km volt. 4 és fél évig voltunk távkapcsiban, utána ő költözött az én városomba. 6 és fél éve vagyunk együtt.


Ha mind a két fél akarja és tesz is érte, akkor működőképes.


Találkozzatok a két város között félúton, amilyen gyakran csak tudtok, ha nem tudtok egymáshoz eljutni.

2019. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!