Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon erre a lányra is ugyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon erre a lányra is ugyan ez vár mint rám és az "ex"-re?

Figyelt kérdés
Nem rég szakított a párom egy másik nő miatt aki a munkatársa. Persze ezt tagadta, egy darabig , de minden kiderül egy idő után. Az is kiderült,hogy mikor mi elkezdtünk összemelegedni akkor még ott volt az exe aki minden este várta haza.Persze nekem azt mondta már nincs a képben és réges rég szakítottak.. Mikor én biztos pont lettem akkor elhagyta az akkori párját értem, most meg velem csinálta ugyan ezt.

2019. aug. 15. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
18%

Nem! Rá nem ez vár, csak Te vígasztalod magad ezzel!


Az élet kiszámíthatatlan, ha Te voltál vele gonosz, akkor megérdemelted amit kaptál, ha Ő volt az veled, akkor értékeld pozitívan, hogy megszabadultál Tőle (ez esetben Neki lesz valami büntetés ebben az új kapcsolatban). A Karma már csak ilyen!

2019. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mindent megadtam neki, úgymond én voltam a biztos pont az életében a családja helyett. Mikor nem volt munkája én tartottam el és én segítettem neki munkát találni. Heti 2x bevásároltam, kétnaponta főztem és takarítottam. Ha megkértem valamire akkor már egyből rámförmedt és szakítani akart.. persze mindig megbánta. Az elején nagyon jól működöt minden, mindaddig amég ki nem derültek a hazugságok amikre építette az egész kapcsolatunkat. Jöttek a problémák és beakarta nekem mesélni,hogy én beteg vagyok..

Felkerestem az előzző barátnőjét akit ott hagyott miattam, és szinte ugyan ezeket írta le a lány amiket velem csinált. Sokat gondolkodtam azon,hogy vajon ő kapcsolatfüggő-e vagy sem. Az exe állítása szerint nagyon rég volt egyedül , mert mindig volt kapcsolata.

2019. aug. 15. 15:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ezt fogja csinálni vele is, lehet, h nem.


Az én exem, aki megcsalt az egyik barátnőmmel, nemrég elvált, és összejött az exneje barátnőjével. Van, aki semmiből nem tanul.

2019. aug. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez beteg.
2019. aug. 15. 15:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg rá is ez vár! Te meg szenvedtél eleget, így megérdemelsz egy jobb sorsot! Tudom fáj - mindenkinek fáj akivel szakítanak akármilyen mondvacsinált indokkal (valóssal is fájna).

Becsületedre válljék, ha ilyen csaja voltál. Én a két kezemet összetenném, ha olyan nőt fognák ki magamnak aki dolgozik, bevásárol, főz és takarít! Már ez alapján elvennélek feleségül!!!!!!!!!!!!!


Nyugodj meg, fogadd el azt, hogy elhagyott. Elég talpraesett csajnak tűnsz! Egy sokkal jobb sors vár rád - csak ne sürgesd az időt. Az alma tudja mikor kell leesnie a fáról!

2019. aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5. Válaszoló, köszönöm,hogy írtál , ez most sok erőt adott így hírtelen! Az idő mindent eldönt!:)
2019. aug. 15. 15:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek 5os valaszoloval. Csoda, h ennyi mindent megtettel erte, o meg kis dolgokra igy reagalt... bar mindenkinek mas a turokepessege. En ferfikent is kiveszem a reszem a hazimunkabol, nem hinnem hogy azzal a heti 1-2 oraval kevesebb lennek. Ez is egyfajta tamogatas a reszemrol, h ne a masiknak kelljen mindent csinalnia. Nem h meg en cseszem le mert megker vmire...


Ha valami mar 2x megtortent, akkor siman megismetlodik, foleg ha ilyesmi a pasi stilusa. Neki egy szolgara van szuksege, aztan ha megunja akkor megy keres masikat... majd az elettol visszakapja a kihasznalast.


Fel a fejjel azert nem mindenki ilyen :)

2019. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!