Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így mennyire ok?

Figyelt kérdés
Sajnos iskolás koromban nem tudtam beilleszkedni, így most 24 éves nőként szinte egyáltalán nincsenek barátaim. Van viszont szerencsére egy jól működő párkapcsolatom. A barátomnak is van egy legjobb barátja, és nekem rosszul esik, hogy nekem nincs, ezért eldöntöttem, hogy egy nyelvtanulós oldalon fogok ismerkedni lehetőleg a közelemben élő emberekkel csak barátkozás céljával, amit egyértelművé is tettem. Én azonos nemű embereket keresek főleg, de férfiak is megtaláltak már. Nem tudom, hogy ez mennyire fér bele, ha mondjuk később találkozok velük személyesen, nem fogja félreérteni a párom? Vagy inkább akkor ne is építsem fel az ilyen barátságokat?

2019. aug. 15. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Ezt a pároddal kéne megbeszélni. Nekem biztos rosszul esne, ha a csajom idegen pasikkal találkozgatna, hogy "barátkozzon".
2019. aug. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem rosszul esne biztos, főleg akkor, ha utólag tudnám meg. Beszéld meg a pároddal szerintem is.
2019. aug. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!