Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne ha három autótok lenne amit a párotok nem akar eladni, de a ház felújítást meg nem tudnátok befejezni pénzhiány miatt?

Figyelt kérdés
Helyzet a következő: Párommal 3 éve vagyunk együtt és már mikor megismertem is olcsón megvett autókat és felújította majd eladta drágábban, mindig 3-4 autó állt az udvaron. Tavasszal vettünk egy házat amit felújítunk és azt mondta eladja az autókat, csak egyet hagyunk amit használunk. 2 hét múlva költözünk és teljesen nem lettünk kész vele, mert elfogyott a pénzünk. Ami nagyon bánt, közben meg majd 3 autó áll az udvaron. Én az összes spórolt pénzem beletettem a házba, haragszok a páromra, hogy ő nem. Most is azt mondja, hogy felújítja és eladja majd majd csak ezt hallgatom. Az is zavar és szóltam is, hogy új háznál már ne legyen felfordulás az udvaron alkatrészek, ülések minden szanaszét, de csak ez lesz így ott is. Már nem veszekszek vele ezen többet mert ezen kívül semmi bajom vele, csak kíváncsi vagyok más mit gondol erről.

2019. aug. 15. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Ne haragudj de mit szólnánk?


A te életed...ha neked jó akkor ámen!

2019. aug. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Szerencsére ez nem egetrengető probléma túlfogtok lépni ezen ne izgulj! Nekem is még a kertemben van ez az ami nem illik oda költözés után és vannak félkész dolgok is de apránként sikerül majd mindent széppé tenni! Ő sem akar majd a lim-lom között élni hosszútávon biztosan!
2019. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Egy ideig meg legy turelmes, kozben zard el a penzcsapot. Bar tudom, hogy el is fogyott a penzed... Na, de ha megint lesz loved akkor gyakorolj egy kis onuralmat es barmennyire is szeretned folytatni a felujitast addig ne kolts, amig o nem teljesiti a ra eso reszt. A szamlat meg tedd el mindenrol, hogy ha borul a bili lehessen tudni kinek mi jar.

Nem tudom mennyi ido befejezni a felujitast es vevot talalni, egyelore helyezkedj varakozo allasba, mert lehet nem halogatas all a hatterben. Az osszes penzedet pedig tobbet ne verd el, nem kell ilyen nagylelkunek lenni.

2019. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Közös a ház, vagy csak a tièd?
2019. aug. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Öröklött ház, nagyapàmé volt. De míg él az ő nevén van, utána lesz az én nevemen, még öregotthonban van.
2019. aug. 16. 08:52
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Na igen, itt a problèma. Nem az ő tulajdona, nem tiszte neki beletolni a pènzt a felújítasba. Az lenne a fér, hogy az általa belefektetett pènz arányában ő is kapjon tulajdon jogot. De amíg eleve nem is a tiéd, ez mèg problèmásabb. Ő eladja az ingóságait, bele fekteti a te ingatlanokba, aztán ha szètmentek késhet utána, ès nincs semmije. Èn sem tennèm, megmondom őszintèn.
2019. aug. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Ezt a nagyon fontos tényt elfelejtetted megemlíteni.

Még szép, hogy nem igyekszik talicskán betolni a pénzt egy másik ember tulajdonában lévő ingatlanba.


Ráadásul bármi történhet. A nagypapa gondolhat egyet és eladja a házat, hogy beköltözhessen egy jobb otthonba. Vagy rájön, hogy ő még valahova utazni akar.

Vagy csak simán leég, elnyeli a föld, kiderül, hogy az öregnek vannak adósságai...

2019. aug. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De ha így is lenne, hogy szét megyünk akkor ki kéne neki fizetnem a dolgokat, nem? Bútorok is főleg az övé, felújítàst is ő csinálja szinte egyedül. Igen van igazság benne, de ezt elmondhatnà nekem, hogy ezért nem akarja eladni
2019. aug. 16. 14:20
 9/13 A kérdező kommentje:
Meg arról még nem beszéltünk, hogy csak az én nevemen lesz a ház vagy hogy lesz.
2019. aug. 16. 14:22
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha nincs róla semmi papír, mèg csak nincs is jelenleg a neveden sem, semmilyen jogcímen nem tudná visszaköveteli tőled. A bútorokat persze viheti.

Az meg mindegy, hogy mit beszèltetek vagy sem, ha megbeszèltètek volna sem èrne semmit, a szó elszáll. Mèg èvekbe telhet mire egyáltalán megöröklöd.

2019. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!