Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki fogja bírni a kapcsolatunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fogja bírni a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Az egész egy véletlen telefonhívással kezdődött. Furcsán beszélt a telefonban, majd nagy nehezen kihúztam, hogy mit titkol a hátam mögött.

Mondta, hogy ki fog menni pár haverjával külföldre dolgozni. Azt mondta, ha biztos lesz akkor szólt volna nekem.

Viszont... Egy éve vagyunk együtt.

Annyit nem jelentek neki, hogy ezt elmondja, hogy ő mit tervezget,hogy lelkileg felkészüljek, és támogatni tudjam.

Másrészt pont akkor megy el mikor végre meg lesz újra a Jogosítványa.

Túl gondolom ezt az egészet?

Nem tartom erősnek a kapcsolatunkat, mivel elég sokszor lebukott, hogy több helyen flörtöl a neten...

Nagyon bánt, hogy ezt ő így egymaga eldöntötte és teljesen kihagyott belőle.

Köszönöm, hogy elolvastad és segítesz.



2019. aug. 17. 06:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez addig tart, amíg elutazik, ő erre nem tekint komoly kapcsolatként.
2019. aug. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia, sajnálom, így elolvasva elég egyértelmű, ő neki te nem vagy fontos :(

Te is érzed, ugye? Szerintem jó, hogy kiderült és nem pazarolsz egy ilyen kapcsolatba több energiát és éveket.

2019. aug. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szia kedves 2# igen érzem.. :( es ha beszélek róla vele, egyre rosszabb az érzéseim.

Ő azt hajtogatja, hogy vissza jön.. Meg támogassam ha szeretem...

De igy h hatam mögött így szervezkedik...

2019. aug. 17. 07:51
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva egyet kell értsek az előttem hozzászólókkal. Mikor akart szólni? Elötte való nap? Szerintem is úgy kellett volna működnie, hogy beavat az elejétől. Meg írod sokszor lebukott. Nyiss egy fejezetet az életedben egy olyan emberrel akinek az élete része vagy.
2019. aug. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Mikor nekem előállt a barátnőm azzal több éves kapcsolatban, hogy akkor ô most külföldre megy pár hónapra, már mindent eldöntött, leszervezett, akkor támogattam a dologban...


Segítettem neki összepakolni az összes nálam lévő holmiját.

2019. aug. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd el tudatosítani magadban, hogy ennek vége.
2019. aug. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
"Nem tartom erősnek a kapcsolatunkat, mivel elég sokszor lebukott, hogy több helyen flörtöl a neten..." - az egesz kapcsolatotok alatt nyilvanvalo ezek szerint, hogy nem tisztel teged, leszar es nem vesz komolyan. Nem ertem, hogy ennek egy ujabb megmutatkozasan minek lepodsz most meg. Ahogy azt sem ertem, hogy minek huzod mellette az idodet.
2019. aug. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tartom erősnek a kapcsolatunkat, mivel elég sokszor lebukott, hogy több helyen flörtöl a neten..."


Ugyanezt mondom amit előttem írtak erre....

Kuka!!!

2019. aug. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom hogy ezt kell mondjam,de ennek véget kell vetni.

Azt mondja,ha szereted akkor megvárod meg stb. De ha Ő szeretne eleve nem hozna ilyen helyzetbe,nem hozna meg ilyen fontos döntéseket nélküled. Gondolj bele. Amikor a jövőjét tervezte egy percre se merült fel benne hogy te is vagy. Ezt meg kellett terveznie a barátjával,meg kellett szerveznie. És egy pillanatra sem tántorította el hogy veled mi lesz. Valószínűleg azért,mert nem jelent neki annyit a kapcsolat,úgy van vele hogy majd összeakad ott is valakivel,ha már ITT IS ezt csinálta,(többször lebukott flörtöléssel-ez egy HATALMAS VÉSZJELZÉS!)

Az én barátom 3 hónap után se tett volna velem ilyet,mert már akkor úgy érzetük hogy mindenképp folytatni akarjuk a kapcsolatot,és neki tényleg fontos munkája volt, Angliába is hívták őket turnézni,de mindig úgy oldották meg,hogy max 2 hetet legyen távol. Mert nem várhatja el tőlem hogy köré alkítsam az életem,és várjak ölbe tett kézzel míg ő éli az életét. És ez a te barátodra is vonatkozik ezesetben!

Nem tudom egyébként milyen lehet a kapcsolatotok,de gondolom nem mesébe illő,ha már eleve megtörténik ilyen. Én el sem tudnám képzelni hogy a barátom valamit ne mondjon el,mindig hozzám szalad a jó hírekkel,közösen tervezünk.

Szóval ha ilyesmi történik,akkor nyilván valami nincs rendben. Ezt csak azért mondom,hogy ne sajnáld,mert tényleg nem ér annyit! Nem tudom hány évesek vagytok,de nyilván még nagyon fiatalok. Rengeteg esélyed lesz még,és legközelebb majd jobban is figyelsz. Szűrd le mit tanultál,és lépj tovább.

Jobb ezt most átlátni mint 30 év házasság után. Gondolj bele. Szerinted összeházasodtok valaha? Tudnál így boldogan igent mondani neki,hogy tudod hogy egyszer már ilyet tett veled? És ha ennek vége is,és hazajönne,utána is megtenne hasonlókat mert látja hogy szabad kezet kapott. Örökké attól rettegnél hogy mi lesz a következő lépése,hova megy el megint,kivel megy el,nem flörtöl-e éppen vagy több. Ha késik vagy nem reagál a hívásodra,rögtön pánikolsz hogy valami nővel van-e,és őszintén,elképzelhető hogy igen. Mert aki ilyen nyíltan flörtöl,az ennél tovább is megy. Egy ilyen emberben nem lehet bízni,ez nyilvánvaló.

Ha meg nem érzed úgy hogy ebből a kapcsolatból boldog házasság lehet valaha,akkor meg minek annyira félteni? Egy jó barátnőm mindig azt mondta,egy kapcsolatnak két kimenetele lehet. Szórakozás,majd szakítás,vagy jó kapcsolat és házasság. Általában mindenki érzi már az elején hogy mi lesz. És ha úgy érezzük legbelül hogy ha innen már minden jóra fordulna,akkor sem lennék boldog ezzel az emberrel,nem tudom elképzelni hogy még 20 évig együtt legyünk, akkor teljesen felesleges tovább ott időzni,ha tudod hogy sehova sem haladtok.

2019. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!