Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm lett végre először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm lett végre először ez most azt jelenti hogy le kell vele feküdnöm?

Figyelt kérdés

33 éves férfi vagyok és még nem volt barátnőm nem azért mert nem lehetett volna, hanem valahogy nem érdekeltek a nők, most nagyon megtetszett egy nő, ilyen sokat beszélgetünk úgyhogy, erős lelki kapcsolat kialakult, harmóniában, viszont én számom a szex úgy nem vonz lehet aszexualitás.... Nem tudom de az hogy puszilgassam bedugjak bizonyos dolgokat bizonyos helyre, valahogy nem vonz.

Fél éve együtt vagyunk de úgy érzem már nagyon szeretne velem lenni mindig hallgatom és mondom hogy majd majd...


2019. aug. 17. 08:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le vele megbeszélni, hogy milyen érzéseid vannak ezzel az egésszel kapcsolatban.

Milyen érzés megcsókolni például?

2019. aug. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
1. Megcsókolni összebújni vele nagyon jó érzés ezért nem akarom ezt megbeszélni vele mert ha ezt elmondom akkor lehet elhagy is azt nem akarom
2019. aug. 17. 08:45
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Miért nem vonz a szex? Lehet, hogy tetszene az is, ha gyengéden csináljátok. Mondd meg neki, hogy szűz vagy. Ha bízol benne, akkor az is lehet, hogy jó vége lesz.

Hogyha viszont sose fogsz lefeküdni vele, akkor azt joga van tudni. Sajnos nem lehet ezt örökké elkerülni.

2019. aug. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig előbb-utóbb kiderül. Ha nagyon nem illetek össze szexuálisan, akkor már előbb, tehát heteken belül.

És úgy érezheti, becsaptad.

Nem lehet olyan szoros köztetek a lelki kapcsolat, ha már hónapok óta megfogalmazódott benned ez a téma, de még nem számoltál róla be neki!!

2019. aug. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
3. De ha kielégítem tartalmas beszélgetésekkel, filozófia szakot végeztem így elmés dolgokat nagyon szeretek mondani neki teljesen oda van ettől, imád azt mondja én is szeretem őt...
2019. aug. 17. 08:56
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Igen, de mindenkinek, aki nem aszexuális, ezek a szellemi és érzelmi kielégülések arra jók, hogy megtudja, megfelelő szerelmi partner vagy neki, és ezek a dolgok felkeltik a szexuális vágyát, azért jó neki.
2019. aug. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

" De ha kielégítem tartalmas beszélgetésekkel"



Jesszus!

Inkább keress egy szintén aszexuális lányt.

2019. aug. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Erekciód szokott lenni?
2019. aug. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
98%
Imádom a tartalmas beszélgetéseket, de nem elégít ki szexuálisan.
2019. aug. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
8. Igen szokott lenni és önkielégíteni imádok csak nőkkel férfiakkal való közösülés nem vonz
2019. aug. 17. 09:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!