Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges hogy párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy párom nem mondd igazat ebben?

Figyelt kérdés
Tanácsot kérnék ha valakinek van ebben tapasztalata.Nő vagyok,gombás fertőzést állapított meg az orvos.3 éve vagyok kapcsolatban,eddig nem volt semmilyen hasonló probléma sem.Én nem voltam senki mással,párom állítja hogy ő sem.Lehetséges ez?Létezik hogy más módon is el lehet kapni ilyesmit?
2019. aug. 17. 12:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet. Gondolod minden gombás fertőzés szexel terjed? Csak mert a 3 éves unokahúgomnak is volt, nem hiszem, hogy félre jár
2019. aug. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Gombás fertőzést szinte bárhol el tudsz kapni. Akár munkahelyen vagy nyilvános WC Ben bárhol. Nem csak nemi úton .
2019. aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Bónusz, hogy hozzà sem kell érned közvetlenül a WC-hez, mert a kezeddel is behurcolhatod.
2019. aug. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én nem ülök rá idegen helyen sosem a wc-re.Párom igen.Annyitól is el lehet kapni?
2019. aug. 17. 12:30
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Gáz vagy, ha egyből a párodnak támadtál, és még annyit sem tudsz, hogy gombás fertőzést sokféleképpen össze lehet szedni.
2019. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Én uszodában szedtem össze érettségi körül. nagyon szégyelltem, de a doki pikk-pakk rendbe tette. Nem volt akkor senkim.


Mielőtt bántanád, olvass már utána, hányféle helyen lehet összeszedni.


F, 39

2019. aug. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.De ha kikezeltetem magam és párom lehet a munkahelyén szedte össze a vécén ahol rengeteg ember dolgozik,mi a garancia arra hogy nem fogja megint?
2019. aug. 17. 12:40
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

A gomba egészséges embernél is jelen van. Akkor is lehet gombás fertőzésed, ha sok cukrot ettél, ha valamitől eltolódott a hüvely PH-d (pl. Véletlen melyre ment a tusfürdő), vagy elég, ha elkezd legyengülni a szervezeted.


Sokszor nem kell hozzá idegen WC sem.


Szóval nem, nem hazudik a párod.

2019. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Hogy fogod elkerülni? Úgy, ahogy korabban. Eddig hányszor szedtél ilyet össze?


A testünk napi szinten találkozik gombával, baktériumokkal, mégsem vagy állandóan befertőzve tetőtől talpig.


Ahhoz, hogy el is kapd, általában több dolog kell, egy valami miatt legyengült immunrendszer, esetleg hámsérülés, hogy éppen egy olyan törzzsel találkozzál, ami ellen nem tud mit kezdeni a tested, egy kis segítség pl azzal, hogy a nagy hőségben műszálas alsóneműt horftál több napig, ami alatt bepálott, kissbesedett (apró sérülést észre sem vettél).



Persze lehet, hogy a férjed megcsal, de ez eddig gyenge bizonyíték, és millió más oka lehet.

2019. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%

"mi a garancia arra hogy nem fogja megint?"


Semmi. Ahogy arra sincs garancia, hogy nem te szedted össze. Ahogy arra sincs garancia, hogy legközelebb nem te fogod összeszedni.


Ha ennyire félsz, akkor élj burokban. Ennyit tudsz tenni.

2019. aug. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!