Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Természetes, ha fáradtabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes, ha fáradtabb vagyok, mióta összeköltöztünk, és iskola, tanulás mellett vezetek háztartást?

Figyelt kérdés

Márciusban költöztünk össze, akkor voltam 12. osztályos középiskolás, érettségire kellett készülni.


Már azt a félévet is nehéz volt végigcsinálnom, mert bár otthon is besegítettem a házimunkába, de nem volt elvárás, hogy mindent én csináljak és napi szinten.


Sajnos nem jutottam be egyetemre, így a régi sulimba maradok ősztől ötödévre szakmát szerezni, ami azt jelenti, hogy z utazási időm ugyanannyi lesz, 60 perc oda-vissza naponta, tanulnivaló sem lesz kevesebb, sőt... és mellette ugyanúgy csinálnom kell a házimunkákat.


Párom időnként besegít, de leginkább a bervásárlás és a ház körüli munkák terén, ritkábban takarít és mosogat is, de a rendszeres benti házimunka rám vár.


már most szorongok az ősztől.


Szerintetek velem van a baj, hogy elfáradok ettől az egésztől?

Terveztem, hgy hétvégente megyek diákmelóra, de ha hétköznap is le vagyok terhelve, nem tudom mennyi energiám marad még hétvégén is helytállni valahol.



2019. aug. 17. 13:41
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
47%

Hagyd a diakmelot a francba, raersz dolgozni kesobb is 70 eves korodig, kb akkor fogunk nyugdijba menni. Elvezd, hogy fiatalal vagy az Istenert!

A hazimunkaval kapcsolatban gondold at mi az ami feltetlenul szukseges es mi az, amirol csak te hiszed azt es foloslegesen terheled magad.

"rendszeres benti házimunka rám vár." Ebben kerj tippeket mas noktol ok hogyan oldjak meg. Tudnad egy kicsit reszletezni mi az a rengeteg hazimunka, amit minden nap el kell vegezned? Nekem ugy tunik ez inkabb logisztikai, mint parkapcsolati problema lesz.

2019. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
81%
Az egészben csak annyi a nem normális, hogy a párod ennyire nem segít. Ha mind a ketten dolgoztok vagy tanultok akkor teljesen alap, hogy ő ugyan úgy főz, mos, takarít. Soha de soha nem szabad olyan emberrel összeköltözni, akinek ez nem evidens. Ennyi a probléma az egészben, a párod nem alkalmas együtt élésre.
2019. aug. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
33%
Az ötödév nem nehéz, ezen ne problémázz. Csak ijesztenek vele.
2019. aug. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
10%
Kevesebbet kell kamatyolni, és többet kell aludni ;-)
2019. aug. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
10%
Oszt’ ebédidőben itt irogatsz, az uradnak meg ki ad enni?
2019. aug. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
87%
És most miért elvárás, hogy te csinálsz mindent napi szinten? Biztosithatlak, a pasid akkor sem fog többet otthon tenni, ha napi 8 órában dolgozol. Ezt beszéljetek meg. Nem vagy a házi cseledje.
2019. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:

- az ötödév nem lesz egyszerű. és mivel azt sem tudod, milyen iskola, milyen képzés, én viszont ismerem a képzést és azok közül, akik ott végeztek, ezért légy szíves ne kérdőjelezd meg a leírtak hitelességét, nem lesz könny tanévem!



- a párom már rég dolgozik, lassan 10 éve, az ő pénzéből élünk, ezért szerintrm természetes, hogy a házimunkával belerakok a közösbe, ha másképp nem tudok.


- párom szereti a rendet, tisztaságot, hogy legyen mindig frissm, meleg étel,ezt egyéblként én is, ezért ezeket el kell végezni.

ő amúgy nem tud főzni-sütni, csak kávét, rántottát, tehát érdemben nem tudna segíteni, ha akarna se.

2019. aug. 17. 14:06
 8/65 anonim ***** válasza:
80%

Veled sajnos. Túl vállaltad a dolgokat.

Gondolom nyomós oka volt, már 12.-ben össze kellett költözni. Nem savazni, bántani akarlak. Nem gondoltad át, hogy mivel járhat? Tanulás, háztartás, meg ahogy írtad 1 óra utazás csak oda.

5 hónapja éltek együtt. Nem vagyunk egyformák. Van aki birja. Másnak nagyobb a pihenési igénye.

Most viszont tanítási szünet van.

Ha egyfolytában tart azóta ez a fáradtság, nem ártana kivizsgáltatni magad.

2019. aug. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:
a kérdésem arról szólt, hogy a tanév beindulása miatt aggódok, hogy akkor megint nehezebben fogom bírni, most nyáron könnyebb, bár csinálom a diákmelót.
2019. aug. 17. 14:08
 10/65 anonim ***** válasza:
57%
Isten hozott a való világban
2019. aug. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!