Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan “jelöljem ki a határaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan “jelöljem ki a határaimat”?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy velem van a baj, de ha rossz a kedvem én jobban szeretem, ha olyankor nem ölelgetnek, inkább hagynak. A barátom nem tartja ezt tiszteletben, azt sem hogy mikor akarok szeretkezni, mert ha visszautasítom a közeledését, szomorúsággal reagál. Ha nem akarok csókolózni, bűntudatot gerjeszt. Rengetegszer volt már, hogy úgy szeretkeztem vele, hogy nem volt kedvem mert fáradt voltam, vagy fájt a fejem. Olyankor ha nem élvezek el, akkor is szomorú és folyton kérdezgeti, hogy mi a baj. Ha elmondom neki, butaságnak tartja és kiakad hogy állandóan ezen problémázom.

Elvárja, hogy oralis szex végén lenyeljem a spermát, hiába mondtam már neki hogy nem szeretném, meg hogy rosszul vagyok tőle, rossz kedvű lesz ha nem nyelem le és folyton kiprovokálja.

Manipulálva és irányítva érzem magam, de nem merek nagyon határozottan fellépni ezek ellen, mert azt érzem hogy akkor elhagyna. Nagyon ideges vagyok ezek miatt, és nem tudom hogy változtathatnék ezen. Kevesebbet igénylem az érintést, mint más ember, ez lehet az én hibám, de nem kellene legalább ezt elfogadnia?


2019. aug. 17. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Manipulál, bűntudatot gerjeszt, önző..és te attól félsz hogy elhagy. A barátod bunkó és ezek alaphán tökre leszarja a te igényeidet. Ennél mindenki többet érdemel!!

Igenis merj kiálli magadért! Ha meg emiatt elhagy hogy nem nyelted le...akkor ennyit ér ez az ember. Semmit.

2019. aug. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják érzelmi zsarolásnak. Mellette a párod kontrollmániás agresszív ember is, csak nem nyíltan teszi, nem dühöng, hanem passzív agresszív módon nyílvánul meg. Lényegében ugyan az, mindig mindennek úgy kell lennie amit ő akar.

Ha jót akarsz magadnak, gyorsan leépíted.

2019. aug. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ezt nevezik érzelmi bántalmazásnak, olvass utána a témának a NANE kiadványai hiteles tájékoztatók.
2019. aug. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után nem hogy félnék attól, hogy elhagy, hanem egyenesen örülnék neki. Manipulatív pár nem kell senkinek. Ez a terror csak kikészít.
2019. aug. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy körbepisiled magad mint a kutyák, vagy olyan társat keresel akivel megértitek egymást.
2019. aug. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szakíts, ha bírsz.
2019. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Utálod őt, de vele maradsz??
2019. aug. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!