Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ebbe bele fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ebbe bele fogok őrülni

Figyelt kérdés

Tegnap tudtam meg, hogy a férjem egy kis k..vával beszélget, még kepeket is küldött magáról( cici, combok, hálóinges kép), ő meg még.meg is dicsérte,hogy milyen szexi meg ilyenek. Lelkiztek is, bár a csaj kijelentette, hogy ő nem lesz lelki szemetesláda. Ez négy napja volt. Azelőtt nem beszéltek 1 hónapig. 4 napja megint ráírt, beszélgettek. Aztán másnap megint ráírt mert a csaj nem írt vissza neki. Egyszer azt mondja, hogy azért hogy lezárja vele, egyszereg azért hogy beszélgessenek..(tehát hazudik csak már azt sem tudja mit). Megkérdezte tőle mi újság..

Kérdem én, ha le akarok zárni valamit akkor nem leírom, hogy én ezt nem csinálom tovább? Nem megkérdezem még, hohy mi újság és várom a választ...

Van egy 3 éves fiúnk és most vagyok 5 hetes terhes...

Tudta, hogy terhes vagyok, sőt azt is, hogy az orvos szerint bármikor elvetélhetek...

Mégis írt neki...

Mit tegyek szerintetek?

Nagyon félek, hogy a babámnak valami baja lesz.



2019. aug. 18. 01:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahelyett,hogy a csajt szapulod, inkább a férjedet kéne.


Ne a nőre haragudj, kizárólag a párodra.


Az is kérdés, egy ilyen rossz kapcsolatba miért gondoltad, hogy jó ötlet egy második gyerek?

2019. aug. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom viszonyuk volt, ès azt kell lezárni. De ezek szerintem ez mègsem megy olyan könnyen. Vèlemènyem szerint ha ez a nő nem lesz, lesz másik. Sajnálom. Neked kell kitalálni, hogy mit csinálj...


35N

2019. aug. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%

Jajj #2-es! Ne b... már bele az ideget. Igy is ... lehet ... csak túl gondolja a dolgot.

Feltünt, hogy túl jól értesült vagy a levelezésükről. Tán csak nem kutakodsz? Nem lehet, hogy a kisgyerek és a terhességed leköti minden figyelmedet? Itt se felejtetted leirni, "Nagyon félek, hogy a babámnak valami baja lesz".

Minden figyelmed ez köti le, a férjedre már nem marad. A lánytól meg megkapta. Háríthatsz, tagadhatsz. De gondolkozz rajta el.

Nincs gyerekünk még. Tervben van, dolgozunk rajta. Remélem ha jön a baba feleség tudok maradni! Nem esem abba a hibába, hogy gyermek vállalás miatt elhanyagolom a párom.

2019. aug. 18. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

A csajt hiába szapulod, egy hűséges férj, aki szeret, akkor sem csal meg, ha meztelenül táncolnak előtte.

Tudtad jól, hogy mi folyik hosszabb ideje, mégis 5 hetes terhes vagy. Akkor kinek nincs esze?

2019. aug. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

3: Ezek tipikusan olyan évek, amikor a férj kell gondoskodjon a feleségéről és a gyerekeiről, felnőtt módra, férfiként, nem nyűgös, követelőző gyerekként élni.

Te a férjed pótmamája vagy, gyerekként tekintesz rá, akiről gondoskodni kell, pont nem feleségként viselkedsz, pont hogy melletted kell legyen egy szerelmi kapcsolata IS, mert a tietek nem pérkapcsolat, hanem szülő-gyerek dinamikájú kapcsolat.

2019. aug. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%

Prostinak tunik a lány , akinél már volt lehet

Ne ugorj neki , ne légy agressziv , próbálj nöies lenni

2019. aug. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

Huuu de okos vagy!

Még szerencse, hogy tudományosan megfejtetted a kapcsolatunkat.

Am ökörség amit irtál rólunk.

MI pár vagyunk, tarsak, és pont hogy megadjuk a tiszteletet, ezáltal kapunk is. Igen. Nyilván odafigyelést, törödést igénylünk ilyenkor. Körülöttem is láttam, eleget is olvastam amikor a "mas állapot" más személyiséget hozott ki. Az odaadás, figyelem a férfi részéről nem azt jelenti, hogy ledegradalódik ugyanakkor fedező ménné, banki kifizető hellyé.

Nem tudom pasi, vagy nő vagy. De azért a terhesség nem betegség. Sajnos vannak kivételek.

A barátnőm is hasonló cipőben járt.

Szinte elmarta a párját. Csak ő nem látta mit megtesz a pasi. Ő fölfogta miről beszélünk neki.

2019. aug. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%

Volt hasonló esetem sajnos. Ugyanúgy a te helyedben voltam, a pasim irogatott egy csajnak. Nálunk én szakítottam a pasimmal, ő tovább próbálkozott a lánnyal, erre a csaj összejött egy másik pasival. Szóval két szék közül a fölreült és jó pofaraesett.

Hozzátartozik, h nálunk nem volt gyerek. Nem tudom most lenne a jó megoldás.

2019. aug. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
7: Két eset lehetséges. Ha lesz gyereketek, akkor vagy rájössz , hogy gyerek mellett szó szerint azt is ki kell ügyeskedned, hogy el tudj menni pisilni. Tehát már teljesítmény lesz ha pisilni tudsz... Vagy másik lehetőség, hogy "majd a dajka neveli a gyerekem én meg romatnikázok a férjemmel". Ezt a férfi elhanyagolást sem értem. Nem kell mindig a farok után menni, érdekes, más hapsi kibírja , hogy nincs szex 6 hónapig, mégsem lép félre (nameg van keze ha "görcsöl"). Másrészt gyereknevelés mellett a férfinak sincs ideje "kitekintgetni". Kollégáim 8-16:00ig meló aztán rohannak gyerekért oviba, otthon játszani, a középső orvoshoz, a legnagyobbal tanulni stb. Csecsemőként szintén ha nem alszik a manusz, mert pelenkázni stb kell hogy az anya is tudjon enni pl.. Akkor nem azzal fog foglalkozni, hogy csajozzon, mert aludni is fáradt lesz.
2019. aug. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Sajna újabban óvodások is szülnek, sőt anyukaként is lehetnek óvodás.
2019. aug. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!