Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha előttem sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha előttem sok alkalmi kapcsolata volt egy 28 éves feefinek, de barátnőjét állítólag sosem csalta meg, nem kell attól félnem hogy esetleg később újra elkezdi ezt és megcsal egyalkalmas nőkkel? Egy éve vagyunk együtt

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan fiúk válaszát várom akiknek ugyanígy voltak kalandjai,mit gondoltok erről működhet hosszútávon vagy újra hajtani fogja a kíváncsiság? De bárki írhat akinek van ezzel tapasztalata vagy ötlete. Köszi
2019. aug. 18. 07:35
 1/8 A kérdező kommentje:
*férfinek
2019. aug. 18. 07:37
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Eleg biztos hogy meg fog csalni.Nem mondom hogy most dobd ki emiatt szegenyt.Csak azt hogy ismerek ilyen ferfiakat es ok eletuk vegeig ilyneek maradtak hogy hajtjak a noket.En mondjuk eleve ossze sem alltsm volna vele.
2019. aug. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi hogy őszintén válaszoltál, én se tudtam tegnap mesélte hogy nem nagyon voltak komolyabb barátnői.
2019. aug. 18. 07:40
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is benne van hogy neki régebben volt egy egészségügyi baja (amit nem szeretnék így nyilvánosan részletezni max privibe,) ami miatt 2 akkori barátnője isdobta.
2019. aug. 18. 07:42
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Én ilyen voltam. Megbékéltem a végén, és nyugalomra vágytam, így hát hosszú kapcsolatom lett.
2019. aug. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Nálam is és ismerősi körben úgy volt, első pár év még nem. Még tartott a rózsaszín köd. Utána már, amelyik nő rábólintott /elég sok/ azzal lefeküdtünk. 10-15 év házasság után az ismerősök már egy, két, három gyereket is csináltak más nőknek és nem a párjuknak. Ez ugyan így a nőknél is jelen van. Akik fiatalon szexelgettek ezzel, azzal, csak úgy, mára a párjuk mellett is ezt teszik.
2019. aug. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Csak a saját félelmeidet probálod magyarázni. Ha olyannal jöttél volna össze akinek kevés (vagy sehány) kapcsolata lett volna elötted akkor a kérdésedben az lenne, hogy "nem élte még ki magát"?
2019. aug. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazad lehet 7es, félek. Nekem ő az első kapcsolatom és van egy kis önbecsülés problémám is. Elég szégyenlős is vagyok sajnos, ő pedig nem.
2019. aug. 18. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!