Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nagyon rendes, kedves pasival, jól eltudok vele beszélgetni mindenről, jó munkahelye van. Viszont ő nem az a tipikus jóképű pasi. Nekem elsősorban a belső értékei tetszenek, persze külsőleg sem taszít. De félek, hogy a környezetem azt mondaná, hogy keressek jobbat, aki jobban néz ki stb. Ezért még a találkozásokat is ritkára vettem vele. Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben? Félek összejönni is vele.

25/N


2019. aug. 18. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Hagyd meg nekem akkor. :)
2019. aug. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Szóval a környezeted véleménye fontosabb, mint a saját érzéseid/döntéseid/saját véleményed. Te sem vagy felszínes nő.
2019. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Csúnyán fog kinézni amit írok, de ha te szép nő vagy és lehetne jobb is tőle akkor rázd le. Érzem a soraid között hogy te sem akarod vele igazából. Ilyen helyzetben nem szabad bolondítani, állj félre és keress olyat aki utcán is vállalható melletted.
2019. aug. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak válassz párt, ne másnak!
2019. aug. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, mással még boldog lehet!
2019. aug. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sose érdekelt a környezetem véleménye. Barátnőimnek teljesen más típusú férfiak jönnek be. Ezen gyakran is viccelődünk. Aki szerintem iszonyatosan szexi és vonzó, szerintük alulról súrolja az átlagos kategóriát, és fordítva.

Ha neked ennyire számít, hogy kirakatba tehesd párodat, akkor inkább hagyd őt, had találjon olyat, aki boldoggá teszi.

2019. aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na ez a kérdés megy a napiszarra, és a napi szuperszánalomhegy oldalra.
2019. aug. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kimeld meg magadtol.
2019. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!