Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy tolerálnátok az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy tolerálnátok az ilyen viselkedést a párotokkal szemben? Illetve mi lenne a helyes megoldás erre?

Figyelt kérdés
Szóval a párommal lassan fél éve vagyunk együtt, én úgy ismertem meg, hogy egy jószívű, nagyon aranyos srác, aki szereti a gyerekeket, az állatokat, szóval minden pozitív dolog megvolt benne. Viszont az már korábban is feltűnt hogy gyakran előfordul, hogy kap egy telefont, és órákra eltűnik, de ezeket mindig a munkára fogja, és eddig nem is igazán foglalkoztam vele, még sajnáltam is hogy szegény folyton csak dolgozik. Az viszont elég fura volt eddig is hogy sokszor az esti órákban is kap ilyen hívásokat, és akkor is ugyan úgy ugrik pár szavas telefonbeszélgetés után. Tegnap este viszont elég különös dolog történt. 10 óra körül megint hívta valaki és sietve ment el itthonról, és este fél 2kor jött haza. Persze kérdőre vontam de az volt a válasz hogy egy barátjának kellett segíteni, és bár nagyon bennem maradt ez az egész, nem feszegettem a témát mert így is minden napi vita van az ilyen dolgokból. A barátnőm szerint vagy másik nő van a dologban, vagy valami illegális dologban vesz részt, és igazából én az utóbbit tartom valószínűbbnek, csak nem tudom hogy kezeljem ezt az egészet, vagy hogy beszéljen meg vele. Tudom a legépeszűbb dolog az lenne ha lezárnám az egészet de annyira szeretem hogy ez nekem sehogy sem menne. A tanácsokat és a véleményeket előre is köszönöm.
2019. aug. 18. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem tolerálnám.

A megoldás pedig az, hogy rákérdezel, hogy kinek segít, miben segít, és várhatóan mikor jön haza.

Ha nincs takargatnivalója, akkor elmondja, ha van, akkor nincs értelme kapcsolatban lennetek.

2019. aug. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elmondja (ott azonnal, bizonyítva- nem 3 napig gondolkodva valami kamu sztorin), vagy vége.
2019. aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Nézd meg a Breaking Bad-et, majd a folytatását a walking dead-et
2019. aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lazy Lover ***** válasza:
45%
attól függ mit dolgozik lehet hogy magán zsaru vagy illegálba nyomja nem hiszem hogy félre fúr így túl feltűnő lenne
2019. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Ha fel tudod oldani a telefonját, akkor írd le a számot és a barátnőd telefonjáról hívd fel. Meglátod, ki szól bele. Utána hivatkozz téves hívásra. Ezután már le tudod csekkolni az illetőt párod ismerősei közt. Ugyanott dolgozik-e...stb.

Bár a megbeszélés jobb és egyenesen megoldás lenne, ha erre alkalmatlan, az már alapból sem túl jó jel.

2019. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kapcsolatban jogod van tudni, hogy mi történik. Ha vita van ebből, akkor ott valami titok van. Lehet másik nő, lehet munka, lehet illegális dolog, lehet az anyja, sokminden lehet. De az nem korrekt, hogy vannak ilyen titkok. Ha bízik benned, akkor elmondhatja. De te így hogyan bízz meg benne? Az más kérdés, hogy te szereted. De ezzel a bizalmadat játsza el, és épp ezért kellene ezt megoldani. Ezt ne kardozásnak fogja fel, és te sem. Ez egy közös probléma, és erősítheti most veled a kapcsolatot, ha őszinte. De most nem tiszta veled, és titkolózik, és végső soron becsap. Ha tisztázza, akkor bizonyíthatja, hogy fontos vagy neki. Nem elmenekülni kell ebből, meg veszekedni, hanem normálisan megbeszélni ezt a helyzetet. Ahogy nézem te megértő vagy, de nem néznéd el nyilván, ha olyat tesz, ami sunyiság.
2019. aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát igazából a telefonja teljesen tabu. Nem csak nekem, a családjának, a barátainak mindenkinek, és természetesen jelzár is van rajta. Igazából ha megkérdezem dióhéjban elmondja hol volt pl munka ügyben kellett intézkednie, vagy az egyik barátjának szüksége volt rá, csak kicsit fura hogy késő esti órákban is rendszeresen történnek ilyen dolgok, és ha rákérdezek hogy mi tartott ilyen sokáig vagy valami általában akkor egy kicsit felkapja a vizet.
2019. aug. 18. 19:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan munkák, ahol 0-24es ügyelet van és telefon mellett kell lenni non-stop...de ezek azert legális dolgok. Vagy mivel foglalkozik? Magándetektív? Bemutatott már a barátainak? Tényleg lehet rá esély, hogy nekik segít ilyenkor? Nekem is volt olyan időszak, amikor kellett segítenem tényleg barátnak, és éjszaka, de ebből nem problémáztam, hogy hova megyek, kivel stb. Közöltem bnőmmel és kész.
2019. aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!