Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vissza szeretném kapni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza szeretném kapni az exemet mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ő életem szerelme.

Nagyon szeretem.

Az ő részéről nem tudom hogy teljes mértékben így van e.

Holnap találkozunk.

Mivel csábitsam el?


2019. aug. 18. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

Ez mire jó neked? Állandóan küszködsz majd, hogy fenntartsd a figyelmét? Ezt neki kell eldönteni, neked is akkor lesz jobb. Így egy terhet veszel magadra, és kétséges hogy siker lesz-e. Ha meg mégsem tartós, akkor meg mindenki szemét lesz.


De legyen sikered amúgy, kívánom neked, csak ettől még te nem kapod meg tőle az őszinte elfogadást, mert ki lett kényszerítve. Ha így tudsz szeretni, akkor ezt más is értékelni tudja, és lehet hogy nem kell küzdened érte, mert szabad akaratból adná. :)

2019. aug. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért az exed lett..nem véletlenül.


Mit akarsz, hogy sajnálatból legyen veled?


Ha szeretne veled lenne, és most nem lennél nélküle.

2019. aug. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A találkozó meghiúsult így nem kell rágodnom tovább.
2019. aug. 19. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!