Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem jövök ki párom egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jövök ki párom egyik haverjával és emiatt gondjaink vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Paromnak van pár haverja, igazából egyikkel sincs különösebb bajom, nem szoktunk minden nap együtt lógni de van, hogy párommal tartok és együtt megyünk ide oda. Egy srác van akivel viszont nagyon nem jövünk ki, es ő az akivel állítása szerint a legjobb a kapcsolata páromnak.

Igazából okot én nem adtam rá, hogy baja legyen velem a srácnak. Eddigi tapasztalataim alapján, mivel neki egy lányt sem sikerül soha összeszednie, leszólja az összes párkapcsolatot, hogy minek az, ezzel takarózik, hogy neki nem kell lány (pedig az a helyzet hogy inkább a lányoknak nem kell ő). Elég igénytelen is, kb 2 pólót hord egész héten de ez engem nem erdekelne ha a viselkedése nem okozna feszültséget.


Sokszor volt már hogy mentünk együtt valahova, párom ő és én, és így random megkérdezte paromtól “amúgy ő mikor megy el?”(mármint én)

AKkor is csak néztem hogy ez milyen pofátlan kérdés, párom azt mondta neki miért menne el. Erre folytatta hogy “hogy megyünk így sztriptizbarba?”

Utána megkérdeztem páromat elvileg szó se volt ilyenről, csak direkt ilyeneket mondd higy felidegesitsen. Mindig beszól valamit, amikor nem a párommal vagyok csak összefutunk nem is köszön. Múltkor is sztriptízbárba akarta hívni a barátomat, majd hozzátette “de persze téged ilyen helyre nem engednek el”.


Sokat veszekedtunk már mert mondtam paromnak ez nekem rossz, hogy nem tudok vele úgy elmenni valahova baratokkal hogy ne legyen ez. És a baj az, hogy a múltkor visszaszóltam neki, és én voltam a hibás, mert felfújom a dolgot és ne szóljak be a barátainak mert ez neki gáz. Én mondtam akkor beszéljen ő vele mert ez kezd sok lenni és nem fogok sehova se menni velük a végén. Csak ugyebár én is a baráti társaságban vagyok, így másfelől egy ilyen ostoba miatt nem akarnék kimaradni a találkozásokból.


Több ilyen megjegyzés is van természetesen, csak egy párat emeltem ki. És tényleg nagyon zavar. Párom pedig azt mondja tulreagalom és ő nem fog szólni neki mert “nem az anyja”.

A múltkor is pl, elkezdett neki pucér nőkről képernyőre mutatni hogy melyiknek a legjobb a melle. Párom mondta nem tudja, nem is érdekli de ő folytatta és közben direkt nézte hogy reagálok. Ez szerintem nagyon gyerekes és idegesítő.


Hogy lehetne ezt megoldani? Ha párom nem beszél vele, beszéljek én? Abból is csak a baj lenne...


4 éve vagyunk együtt, ez már nem a járogatás kategória, többet várnék azért ilyen téren


Ui: ja és igen tudom milyenek a srácok. Azzal semmi bajom ha viccelődnek, de ez nem viccelődés hanem szándékos provokálás.


2019. aug. 18. 18:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Őszintén: hiányzik ez neked? Hosszú távon is? Kell az neked, hogy oltogasson a haver, ha egyszer terhes leszel? Meg állandóan harcolni kelljen, hogy a családjával lesz vagy a haverral?

Nekem nem kéne.

Megmondanám neki, hogy mehetnek sztriptízbárba, mert végre mindketten szinglik, nem rontja körülöttük nő a levegőt. Ha szex kéne, arra meg megint ott a fizetős. Sok sikert!

Aztán keresnék egy felnőtt férfit, akit nem a haverja ugráltat.

2019. aug. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A partnered szégyene, hogy nem képes leállítani ezt a verebet. Nevetséges véglény, tipikusan chipset zabáló, sört vedelő, böfögő, mosdatlan proli lehet. Az a baj, azzal, hogy a partnered nem véd meg, a tekintélyed sem épül fel/erősödik meg a gyökér szemében. Ha a társad kiállna melletted, akkor egész más lenne a helyzet. Képzelem, milyen barátság lehet köztük. A csávó creepy, tehát nem kell a nőknek. Ha összejönne neki véletlen egy nő, rögtön letojná a csávódat. Csak addig kell neki, amíg nincs senkije, hogy legyen kivel lógnia. Azzal, hogy téged kóstolgat, a saját lelki sérüléseit, fájdalmát próbálja enyhíteni. Végső soron én elgondolkodnék a helyedben a kapcsolatomon is. (lelki támasz stb.)
2019. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Igazából ott helyben nem viselkedik gázul. Tehát pl erre is mondta hogy nem megy.

De amikor megemlítem neki hogy beszéljen vele mert engem ez zavar hogy ilyen lenézően beszél velem, vagy mintha ott se lennék ami még a jobbik eset... én nem azt kérem hogy égesse be magát azzal hogy ott helyben a védelmemre kel. De szerintem van egy határ amit már rég átlépett a haver. És amúgy is én megveszem magam ha kell, de akkor is én voltam a sz-r.


Szoval nem, nem hianyzik egyáltalán. Viszont próbálok megoldást keresni ahelyett hogy itt elválnak útjaink mert ezen kívül tényleg nem panaszkodom semmire. Viszont múlt héten is 3x mentünk ki baratokkal sörözni meg vacsizni és mind a 3 alkalommal mentek a beszólogatások.

És pont olyan volt, hogy kritizált a srác minden szembejövő lányt, én annyit mondtam az egyikre hogy tényleg kicsit husi de szép az arca. Erre ő azt mondta nekem “néztél már tükörbe? Jó nem is mondok semmit inkább mert besértődsz, egyébként se hozzad beszéltem”


Ilyen jellegű megnyilvánulások és pont egy igénytelen embertől aki lehet hogy emiatt szüzen fog meghalni (ha csak nem fizetett már érte).


Tehát össze vagyok zavarodva és hiába mondja párom hogy ne vegyem magamra meg tulreagalom...

2019. aug. 18. 18:59
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én lecsapnám, mint a taxiórát.
2019. aug. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#2 igen, folyton csajok után futkos és ami a legrosszabb mindig ajánlgatja őket barátomnak is, mintha nem tudná hogy együtt vagyunk. Az más dolog hogy barátom nem reagál ezekre, de engem meg nagyon zavar amikor ülünk az asztalnál és előkap egy pucér képet. A múltkor azt mondja “nézd már milyen jó p.nci”

Szánalom a köbön. A múltkor meg szinten csajokat nézett és mondta annak ott milyen jó a segge. Én mondtam, láttam már jobbat is. Ő azt mondta “legalább a tiednél jobb, az biztos”.

És itt is, barátom nem szólt semmit. Nem is nevetett, láttam hogy azért neki se tetszett de mégse szólt..

2019. aug. 18. 19:05
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A barátod is egy kutya vele. Szánalom.
2019. aug. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyenkor kell felállni, hogy anyáddal így beszélhetsz, aki elfelejtett megnevelni. Aztán otthagyni mindkettőt. És következetesen nem menni oda, ahol ez a tahó van. Ha a pasid nem építi le gyorsan, akkor meg dörzsöljék össze a kukit esténként.
2019. aug. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Tényleg kezdtem azt hinni hogy én reagalom túl és nem kellene ezzel foglalkozni, de nem érzem ezt normálisnak.

Beszélek barátommal mert ez már így sok, még egyszer nem bírnám elviselni.

2019. aug. 18. 20:00
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nem tudom ki a szánalmasabb, a haver vagy a barátod, akinek gáz kiállni a barátnőjéért... Nem kiábrándító ez neked? Mint egy kislány, nem mer rászólni...
2019. aug. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%

Előző válaszolókkal értek egyet. pofátlan.

Amúgy nem lehet hogy azért ilyen mert esetleg bejössz neki/szerelmes de mivel a barátja csaja vagy el akarja nyomni magában, nem akarja hogy kiderüljön, ezzel próbálja leplezni?

nem mentegetni akarom szó se róla, de mindennek van oka.

2019. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!