Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet az apa? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Parommal 4 eve vagyunk együtt. Nem vagyunk házasok. Van egy 3 eves kislanyunk. Zatyonyra futott a kapcsolatunk, többször is megutott mar volt higy a kislany előtt. Most eljutottam arra a pontra higy veget szeretnék venni az allando vitaknak és szeretnék elkoltozni. Tobbszor a tudtara adtam mar higy vége van. En kozben beleszerettem valakibe aki elfogadna ugy ahigy vagyok a lányommal együtt. Mit tehet az apa ha elköltözök a kislannyal együtt? Helyileg ugyanott maradnank kb 2utcaval arrebb koltoznenk. Nem uj lakas de van furdo, van mrleg.viz, van minden ami a gyereknek kell hogy meglegyen. Olyanok tanacsat várom akik voltak hasonlo hekyzetben. Ugyanis aouka azzal fenyeget hogy elveszi tolem a gyereket.
2019. aug. 18. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

A bíróság alapvetően az anyukának ítéli a gyermeket.


Ezt úgy tudod megváltoztatni, ha:

* a gyermek külön kéri, hogy nálad lehessen (ehhez még túl kicsi a gyerek)


* az anyuka nem tart igényt a gyermekre


* az anyuka nincs olyan anyagi helyzetben, hogy a minimumot biztosítani tudja a gyermek számára


* az anyuka mellett nem lenne biztonságban a gyermek


* az anyuka negatív hatással lenne a gyermek fejlődésére

2019. aug. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek marad nálad, te biztosítod a láthatást, apuka fizeti a gyerektartást.

A helyzet egyszerű. Egyedül az ad aggodalomra okot, hogy egyik kapcsolatod még le sincs zárva, máris ott a másik. Én a helyedben egyedül lennek egy ideig a gyerekkel, mert ma az apjától való elszakadás is hatalmas sokk lesz neki, nem kellene egyből egy új fazonnal terhelni (akivel ki tudja, működik-e majd a kapcsolatotok, hiszen valószínűleg alig ismered).

2019. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%

Milyen volt a párod gyermekkora? Szüleivel való kapcsolatáról mit tudsz? Egyéb kapcsolatai (tágabb rokonság, barátok, ismerősök?)


Egyáltalán hogyan emlékszik a múltjára? Beszélt-e róla valaha neked? Mennyire ismerted gyermekvállalás előtt?


Munkahelyén tisztelik, becsülik kellőképpen? Elismerik a teljesítményét? Milyen pozícióban dolgozik (főnök vagy beosztott?) Nem túl fáradt?

2019. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#1 - Benéztem, félre olvastam és azt hittem te vagy a férfi.

Így viszont nyugodj meg. Az anyukától nagyon nehezen veszik el a gyermeket.

2019. aug. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A kislany ismeri azt akit en szeretek és nagyon szereti ot a lányom. Igazabol mindenkinek meg van a velemenyre az apukárol. Soha nincs itthon a munka miatt mindig megy. Rengeteget iszik (7.2% sor napi szinte 4-5 doboz can amikor tobb is plusz ha van akkor rovid) nekem 4oras munkahelyem vancde stabil lakas lenne a fejunk felett. Attol nem felek hogy nem mukodne a dolog az uj kapcsolatban. A lanyom nagyon szereti es nekem ez szamit a legjobban hogy ot elfogadja.
2019. aug. 18. 22:00
 6/6 A kérdező kommentje:
A kultjaban sok rossz dolog tortent drogfuggo volt, mikor kicsi volt az apja is agressziv volt.vele (ragyujtotta a hazat)
2019. aug. 18. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!