Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny lettem de miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny lettem de miért?

Figyelt kérdés
2,5 éve össze jöttünk egy fiúval ő volt 19 én pedig 35. Most lett állandó barátnője és kb felém se néz.Tudtam hogy ez csak szex semmi más de ez mégis zavar engem hisz tudja hogy egyéb okokból se érdekel hogy van valakije.
2019. aug. 18. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor mi is a helyzet tulajdonképpen? Nem igazán tudok kiigazodni rajtad. Most érdekel és féltékeny vagy, vagy nem érdekel de azért féltékeny vagy? Utóbbi érdekesebb...

Mindenesetre ha van barátnője, akkor ne csodáld, hogy nem fog hozzád járni töcskölni. Ő azóta 20-21, Te 37-38, neki megjött az esze, neked meg most megy el...?

Gondolom, mert épeszű felnőtt ilyenen nem is gondolkozik.

2019. aug. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az nem érdekel hogy van valakije mert nekem is van.De féltékeny vagyok rá mert felém se néz.Holott mindent megadtam neki amit tudtam.
2019. aug. 18. 23:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fú b**zd😂😂😂
2019. aug. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Átmenetre kellettél neki, amíg meg nem találja azt a nőt, akibe szerelmes tud lenni. Nem olyan nehéz. Én erre egy alkalom után rájöttem és ezért nem folytattam a szexkapcsolatomat hasonló felállásban. Nem akartam szamár lenni a ló helyett és tisztában voltam vele, hogy pont úgy leszek hajítva egy pillanat alatt, ahogy veled történt.
2019. aug. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Brühühü, a kis törékeny egód nem tudja elviselni, hogy ejtve lettél, amint lett neki más? 37 évesen ennyi ésszel..
2019. aug. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk az lerí, hogy te is csak korod szerint vagy 37,5 éves, ugye?
2019. aug. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!