Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy elvárás, hogy húsz év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy elvárás, hogy húsz év után is udvaroljon egy kicsit szex előtt?

Figyelt kérdés
Tegnap ezen vesztünk össze és besértődött a férjem. Mondtam neki, egy nő nem úgy működik, hogy gyere és dugjunk. Erre halál komolyan megkérdezte, hogy miért várom el az udvarlást. Mondtam neki, mondjon valami szépet, ami igaz. Erre elhallgatott és konkrétan semmit nem tudott mondani. Annyira szíven ütött, hogy semmi nincs, amit mondani tudna, ami tetszik neki bennem. Annyitól fel kellene izgulnom, hogy megfogja a mellem.
2019. aug. 19. 07:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
En errol nem nyitnek vitat. Ha nincs udvarlas, nincs szex. Nem vagy uritolyuk sem 2 nap utan, sem 20 ev utan.
2019. aug. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%

Mi a gond ? Legyél megint a 20 évvel fiatalabb önmagad és mondja majd a szépet.


Rajtad múlik.

2019. aug. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%

Te udvarolsz neki, hogy megkívánjon? Az, hogy kíván, miért nem izgató? Nyilván helyt adok annak, hogy lehetne udvarolni, de azon is elgondolkoznék a helyedben, hogy vajon a férjed miért hagy hidegen.

33/f

2019. aug. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%

Arra nem gondoltál, hogy a túl sok próbálkozására jutott túl sok elutasítás, így nem igazán van kedve udvarolni? Elvégre a 20 év, az 20 év, a fejfájás meg makacs dolog.

33/f

2019. aug. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Te udvarolsz neki 20 év után? Te teszel, hogy elcsábításd?
2019. aug. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%
Ha udvarolna, egy idő után unalmassá válna és otthagynád.
2019. aug. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

Ezért nincs szex a hosszú kapcsolatokban. A férfiak egyre kevesebb előjátékra vágynak, a nők viszont egyre többre. Aztán csodálkoznak, hogy ha a nőnek a szex már nem jelent élvezetet, akkor nem akarja csinálni.

Beszélj a férjeddel, hogy nem azért van erre szükséged, hogy őt csesztesd, hanem ha nem izgulsz fel, akkor vagy nem érzel semmit, vagy fáj. Úgy meg nem fekszel alá csak azért, hogy neki jó legyen.

2019. aug. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

Az előjáték nem közvetlen a szex előtt kezdődik. Ahogy vége van egy szexnek, el is kezdődik a következő szexre az előjáték. Ez lehet egy óra, egy nap, egy hét, stb. ki milyen sűrűn szexel. Elég szomorú, h közvetlen előtte sem tud semmi udvarlásfélét mutatni, pedig legalább ennyit, ha a közötti időben nem érzed a vonzalmát.

20 év valóban sok idő, de egy alap szexuális kultúrájának mindenkinek kell lenni. Nem rontunk ajtóstúl a házba, egy férfi ennyi idősen azért tudhatná.

Kommunikáljatok erről, mert ezt meg kell oldanotok, különben oda a házasságotok.

2019. aug. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%

Azért nem tudott mondani semmit se, mert megsértődött. 20 év házasság után ennyire kezdőnek lenni a másik ismeretébe és a kommunikációba, hihetetlen, hogy ti életben maradtatok eddig.

Ennyit is tudok csak tanácsolni a 7 éveseknek... kommunikáció. Kettene gyütr vagytok az átlag 13 éves szint.

2019. aug. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

Egyfelől igazad van, ha Te nem így működsz akkor neki erre tekintettel kéne lenni.


Az nem igaz, hogy minden nő elvárja az udvarlást, pl az én feleségem nekem csak annyit szokott mondani, hogy nagyon ki vagyok és ebből már tudom, hogy dugni akar.Szóval még csak nem is én szoktam felhozni a témát.


Te mit teszel, hogy udvaroljom Neked a férjed? Odafigyelsz, hogy a legkívánatosabb legyél, veszel szexi fehérneműt, elviszed wellnes hétvégére?


Egy tanács: beszéld meg vele, hogy pontosan mit vársz el tőle, a férfiak sokszor nem értenek az utalásokból, és azt is beszéld meg vele hogy ő mit szeretne, Te mit tudnál adni neki ami neki jó. Mert az nem fair, hogy Te csak úgy elvárod az udvarlást egyoldalúan mert lyuk van a lábad között, de neki nem jár semmi.


Plusz megjegyezném, hogy nagy veszélyben vagy hogy a férjed innentől kezdve tojni fog a fejedre és nem fog közeledni hozzád, hanem elmegy egy 18 - 20 éves prostihoz.


Rosszabb esetben szeretőt tart vagy egyszerűen el akar majd válni.


Nőként lehet hogy nem érted, de szexmegvonással csak az addig érzétt érzelmei is eltűnnek.


Hidd el a legjobb megoldás szerintem, hogy ne csak szidjalak, hogy lepd meg Te, tedd meg Te az első lépést. Támadd le, döntsd le egy szexi fehérneműben. Ezután a nyakamat teszem rá hogx udvarolni fog Neked.

Ha viszont ezután sem akkor dobd ki

2019. aug. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!