Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan reagalnatok ferjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagalnatok ferjeteknek erre, ilyen esetre?

Figyelt kérdés

Elegge megalaz minden nap, sokszor nem is szol, szinte lelkemet felelemben tartja.

Ha jo sok ido utan hozzam is jon hogy megsajnal, mivel tudja o csinalta a konfliktust.

es ha semmi gond nincs, vita nincs koztunk mert nem teszem szova amiket csinal, ujabb konfliktust keres.

Ami pedig az hogy mondja menjunk autoval valahova. Az a lenyeg hogy en ulok hatul, es parom szeretne azt, hogy a gyerek ne hatul es mellettem uljon, hanem elore rakja a gyerekulest.

Tudja hogy ebbol megint csak semmi jo nincs, es elsem indulunk igy sehova.

Marad a szotlansag kozottunk,es a harag.

Eddig mindig hatul mellettem ult a kicsi gyermekunk,

Ezzel a tettevel azt akarja hogy ismet manipulalja h ne kelljen foglalkoznia velem.Mert jol elvan nelkulem am.

Jo hosszu ideje csinalja ezt, hol uljon a gyerek.Szerintem hatul a sofor mogott biztonsagosabb mint elol.De tudja ez nekem nem jo, es igy kotekedik


2019. aug. 19. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Szülj mégegyet és akkor jut melléd is, mellé is.

33/f

2019. aug. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Te sem vagy különb a Deákné vásznánál.
2019. aug. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Nyilván nem maradnék egy olyan kapcsolatban, ahol szarul bánnak velem, nincs az a szerelem amiért megérné, mert nem vagyok lábtörlő. Értelemszerűen gyereket se vállalnék egy ilyen alakkal, mert azt nem hiszem el, hogy csak a gyerek után lett ilyen, előtte pedig maga volt a tökély és a kedvesség..

Most már ez nem segít rajtad, annyit tehetsz, hogy minél hamarabb visszaszerzed az anyagi függetlenséged és kilépsz ebből a megalázó viszonyból. A gyerek miatt nehogy vele maradj, azzal fogod csak igazán elcseszni az életét, ha ebben nő fel, ezt a mintát látja és viszi tovább a saját életébe..

2019. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Ebből ki kell lépni. De te is növeszthetnél kicsit vastagabb bőrt és igazán kiállhatnál magadért mert csak kussban tűröd, ezért is teszi azt a férjed, amit, mert megteheti. 30n
2019. aug. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

Az a baj, hogy tipikus lábtörlő vagy, akivel ezt meg lehet tenni. Szedd össze magad, illetve gondolkodj el azon, hogy te mennyire vagy hibás ebben, hogy így alakult. Mert ez a drámázás az utazással kapcsolatban, hát elgondolkodtató volt. Mièrt nem ülsz te előre? Minek kell hátul őrizni a gyereket? Kicsit túlzásba viszed a gyerek ajnározásat, nem? Lehet ezèrt lázad rá a fèrjed, hogy akkor őt akarja előre ültetni.

Ezt az utas

2019. aug. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
28%
Mennyi idős a gyerek? Ha elég kicsi, pl nincs egy éves, akkor normális, hogy hátul ülsz. Én így tettem és nem volt ezzel baj. Itt valami komolyabb baj van a pároddal.
2019. aug. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!