Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eddig ezt várta, most már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig ezt várta, most már hidegen hagyja, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A feleségem évekig nyaggatott hogy kérjem át magam állandó nappalos műszakba hogy tudjuk többet együtt lenni, tudjak segíteni neki, kipihent legyek, legyen több közös programunk. Mindig felhánytorgatta, hogy nem segítek mert későn kelek, pár órát vagyok otthon ébren és akkor is max játszok (próbálom olyankor összeszedi magam amúgy) miközben ő 10 órát dolgozik és utána intéz mindent, hogy nem megyünk sehová mert fáradt vagyok vagy úgy jön ki általában a program hogy pont nem jó.

Nappalos héten segítek azért, utána szoktam játszani csak pl amíg ő főz vagy fürdik. Éjszakás és délutános héten nem tudok csak 1-2 órával indulás előtt ébredni...


Nem tettem, nem akartam, a pénz miatt így 3 műszakba dolgoztam. Most lesz lehetőségem átkérni magam, de a feleségem most már kb vállat von, hogy ahogy érzem. Azt mondja hogy pl a délutános-éjszakás hetekben feltalálta magát, megtanult egyedül ellenni pl eljár edzésre, tanul, előre főz, ez az ő "énideje".


2019. aug. 19. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Haldoklik a házasságotok! Ideje tenni valamit, mégpedig nagyon gyorsan.
2019. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Belefáradt a könyörgésbe. Jó kis idő lesz visszatalálni hozzá.
2019. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Maximálisan megértem a feleséged. Elszúrtad.
2019. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Túl sokáig várattad és megunta. Minél többet vársz, annál kevesebb lesz az esélye, hogy meg tudod ezt oldani.
2019. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit tegyek.

A szabadságokat pihenésre használom, muszáj, 1-2napig csak alszok amennyit tudok, nem csinálok semmit tényleg, nem akarok vezetni, emberek közé menni. Ő az első napon a lakást rendbe vágja, után virágokat ültet át, recepteket, bevásárlólistát ír, stb hogy ne zavarjon, azt mondja. Utána mindig mondom hogy menjünk valahová és akkor már ő annyira nem akar, érzem hogy teljesen elbizonytalanodik és végül otthon maradunk.


Most ha kérdezem, hogy mit segítsek pl elmenjek-e bevásárolni, azt mondja úgyse tudom mi kell. Ez elég rosszul esik...

Őszintén a lovas edzései unalmasak számomra, ez az új hobbija. Ott álljak a pálya szélén 1 órát és ehhez hétvégén 7-8kor keljek hogy 9re odaérjünk, így inkább én alszok amíg ő odavan és akkor kelek, amikor hazaér.

2019. aug. 19. 21:06
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

En is igy vagyok az elettarsammal. Mostmar nem erdekel,ha nem jon velem napozgatni szabadidejeben. Jo no vagyok es tapadnak ram a fiuk. Barmilyen tevekenysegre tudok szedni fiut 2 masodperc alatt. Ra is kattantam az ismerkedesre. Mar kdeges vagyok,ha szabad hetvegeje van. Ez lehet nala is.

N/35

2019. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem megoldás az sem, ha állandó nappalos leszel, mert nem az a probléma, hogy mikor dolgozol, hanem hogy évek óta leszarod a fejét. Ezen kell változtatni, minél előbb


Olyan amúgy nincs, hogy csak műszak előtt egy órával tudsz felkelni, mert az azt jelentené, h 14 órát alszol. Vagy 12t, 2t meg játszol. Mindkét felállás nonszensz, ahogy az is, ha egy feleségnek évekig kell nyaggatnia valamivel.

2019. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#5, akkor inkább aludj!

Ezt már bebuktad.

2019. aug. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon megértem a feleségedet és ezért pontosan el tudom neked magyarázni, hogy mi ez.

Az ember (asszony) kéri a párját hogy foglalkozzon vele. Semmi. Könyörög, hogy legyenek együtt, csináljanak valamit együtt. Semmi. Még párszor megpróbálja, teper, érzi, hogy távolodnak egymástól, de a másik szerint nagyon jó minden, ahogy van, ő nem érzi, hogy gond lenne. Az elhanyagolt fél aztán belefárad és úgy él, mintha szingli lenne. Elkezd olyan programokat szervezni, amikre mehet egyedül is. Ezekkel a programokkal tulajdonképpen kárpótolja magát, de nem az igazi. Gyakran nézi a párokat, akik beszélgetnek, együtt bicikliznek, moziba mennek és azon gondolkozik, hogy mi lehet a titkuk. Nevetgélnek és élvezik egymás társaságát. Néha magában keresi a hibát, hogy biztosan unalmas, vagy nem elég vonzó, de az esetek többségében inkább dühös a párjára, mert a lelke mélyén tudja, hogy ő nem unalmas és igenis elég vonzó, csak a párja szerint egy nőnek legyen elég, hogy ő, a teremtés koronája mellette alszik és 5 méteren belül nyomkodja a telefonját és játszik. Ezt hívják társas magánynak. Amivel nincs baj, ha mindkét félnek megfelel, de ha az egyiknek nem, akkor az nem egy boldog kapcsolat.

Nem tudom, hogy időben vagy-e még, hogy helyrehozd, ami elromlott. Reméld, hogy igen. Sajnos az "elhanyagolt nő" aki nagyon vágyik arra, hogy foglalkozzon vele valaki, előfordul, hogy flörtöl olyanokkal, akik udvarolnak neki. Szimplán csak azért, mert jól esik a figyelem és jó érzés megtapasztalni, hogy az ember nem egy megszokott bútordarab, vagy háztartási alkalmazott, hanem igenis vonzó, humoros és nem az az unalmas, szürke egér, akinek a férje mellett érzi magát.

Szóval itt az ideje annak, hogy elkezdj udvarolni a feleségednek. Kutass az emlékezetedben, jusson az eszedbe, hogy mit szeret, mit mondott, hogy hova szeretne eljutni, mi a kedvenc édessége, a játékot egy időre felejtsd el és szerezd vissza a kapcsolatotokat. Randizzatok, kísérd el azokra a helyekre, ahová egyedül is szeret menni, érdeklődj az élete felől.

Nem akarlak ijesztgetni, de az utolsó pillanatban kaptál észbe.

2019. aug. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már tényleg buktad. Eddig várt a feleséged belefáradt a könyörgésbe és már nem érdekli. Plusz az hogy ennyit alszol nem normális. Éjszakázás után is 8 órát alszol bőven elég. Nem mondom azt hogy nem tudnék mert de tudnék fetrengeni egésznap de mi értelme lenne? Az hogy úgy járjak mint te hogy senkire ne szánjak időt?
2019. aug. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!