Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyan mondanad el a parodnak hogy rosszul csokol?

Figyelt kérdés
Fel eve vagyunk egyutt es ne kerdezzetek hogy fel evig mi jart a fejemben, hogy ez hogyan fog magatol megoldodni. A pasim rosszul csokol. Nem arrol van szo hogy nekem nem tetszik, ez egyszeruen rossz. A szajat nem hasznalja csak a nyelvet, azt se a torkodon akarja lenyomni, azzal legalabb tudnek dolgozni. Kinyujtja elore a nyelvet es koroz vele. Tok jo technika ha epp kinyalsz egy csajt de nem csoknal!!! Egyreszt nem tudok rajonni h ennek mi a helyes viszonzasa (hogy nekem is nyalogatni kene az o nyelvet vagy csak hagyjam kinyujtva es o jatszik vele) masreszt ez igy a sotet szobaba nem olyan gaz, publikusan nem kiserelnem meg. Ugy erzem h fel ev utan szolni neki h edes utalom ahogy csokolsz olyan tre dolog, bennem biztos azt az erzest keltene h akkor lehet mas is tok szar amit csinalok csak nem meri elmondani. En olyan klasszik frenchkiss-t szeretek. Tudjatok olyan filmeset, kicsi nyelv de inkabb szaj, amiben szivesen kotnek kompromisszumot de ezzel a jelenlegi allapottal nem akarok meg 70 evig egyutt elni :D tanacsok?

2019. aug. 20. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Hat probald meg megcsokolni a felso, vagy az alsoajkat, akkor csak nem nyujtja ki a nyelvet :DD
2019. aug. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Őszintén? Sehogy, mert úgyis mindig én vagyok a rosszabb :D De nem is tudom hogyan kellene, tippem nincs. Exeim engem ugyanezért utáltak, mert én is max ezt csináltam, mert mi mást lehet?


Eh.

2019. aug. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy első mondja. Vagy harapj a nyelvére :D

33/f

2019. aug. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

Volt egy bnőm, na az nem vacakolt, már az első alkalomnál szabályosan lebszott, meg a falra mászott az idegtől, ahogy csináltam. Érdekes, a többieknek nem volt vele bajuk.

Mondjuk ezt az idegroncs barátnőt hamar leszereltem, idegeskedjen mással.

Nézess valami filmet a pároddal, és mond közben, jé, milyen jól csókol benne az xy.

Milyen jó lenne vele....hihi.

Na ez valahol kiveszi a büszkeségét, és összekapja magát(talán)

2019. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hany eves a kedves baratod? Eleg fura, hogy nem veszi eszre, hogy mit muvel. Ez igy... Eleg fura.
2019. aug. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
28 eves amugy, es egy rakas csaja volt mar elottem , nem epp az a szendeszuz. Azon gondolkozom h sosem szolt meg senki neki h kincs ez igy nagyon nem okes? :D ha azt mondanam h a filmbol milyen jo lenne vkivel tuti h besertodik. Tok tanacstalan vagyok
2019. aug. 20. 20:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk pont fordítva van, hogy szinte sosem használja a nyelvet :D mi is már joideje együtt vagyunk, szóval én se merek már szólni neki, én meg még benabb vagyok :'D
2019. aug. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat, en megmondanam egyenesen. Mar az elejen kellett volna. Ha ennyi idosen nem tunik fel neki, es meg be is sertodne, akkor... Amugy, valoszinuleg az eddigi baratnoi sem muveltek ezt mashogy, ezert megfelelt nekik.
2019. aug. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mondanám és mutatnám neki hogy én hogy szeretem! Lassan csókolgasd neki a felső alsó ajkát és mond neki éppen hogy csak viszonozza és lassitson a nyelvével! 😂Mielőtt beindulna a daráló😂 Szóval mond neki, szeretném hogy érezd azt ahogy én szeretem a csókolózást! Máris kezdjed! Ezzel nem bántod meg. Lassan ráfog majd érezni!
2019. aug. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!