Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a párom?

Figyelt kérdés

Miért csinálja ezt velem a párom?


Tegnap a szakítás szélén voltam mert évek óta az megy, h nem ír, soha, írok, hívom és látom, hogy éppen fent van instán, de nekem egy szót se képes válaszoni.

A 40. regényt írtam, hogy változzon, aztán megígérte, hogy mostantól figyel, hogy felvegye a telefont.

Tegnap amikor egész nap nem jelentkezett az előző napi ígéret után írtam még neki, hogy változzon mert ez nem megy tovább, hogy minden nap kisírom miatta a szemeim. Megirtam, hogy csalódtam benne, mert megigert valamit, és nem tartja be. 7 óra hivogatas, és regények írása után azt a választ kaptam, hogy:"jó, csalódj". Látom, h fent van instán, meg mindenhol, csak nekem nem ír, már tényleg hálálkodok neki ha, felveszi a telefont, vagy visszaír.

Nem bírom, tönkre tesz. Nem tudom kihez forduljak, már nem tudom mit csináljak. Mindig itt vagyok neki, bármi baja van engem keres, és felveszem a telefont és segítek.

Nem lehet vele megbeszélni semmit. Komolyan elkedzek vele beszélni, hogy ez nem megy, és elkezdi utánozni a hangom, vagy a kezével beszélő mozdulatokat csinálni, és ezekről is milliószor kértem, h szokjon le.Tenyleg nem bírom idegileg és érzelmileg. 2 napja megadtam neki a 40. esélyt. Tegnap se írt egész nap, pedig a program miatt kerestem, úgy voltam vele, hogy biztos dolga van. Erre fél11-kor közölte, hogy nem jön.Ha meg akarom beszélni, hogy miért fétise az, hogy mikozben kétségbeesetten írok neki, hogy baj van, instagram meme-ket küldd, de amit messengeren írok leszarja,akkor elkezdi sorolni, hogy miért én vagyok a hibás. Mint mondtam, nem akarok szakítani, de tényleg az lesz,mert én még mindig harcolok azert, hogy megoldodjon, miközben annyit kéne csinálnia, hogy ír annál, akit elvileg szeret. Ez a legnevetsegesebb ok a szakitasra, komolyan vicc az egész.


2019. aug. 20. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak akkor fog valtozni ha szakitasz. Akkor fog futni utanad ne aggodj. De ha esetleg visszafogadnad, ne szamits semmi jora...
2019. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem elképzelhető, hogy kissé megfojtod a ragaszkodásoddal?

Szerintem próbaképp kicsit hanyagold, de attól se félj, ha lelép.

Leírásod alapján elég bosszantó illető lehet, meg bunkó.

Jót röhög rajtad, és nem foglalkozik Veled.

Megéri? :(

2019. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a pasas nem szeret téged. Nekem úgy tűnik, hogy nyűg vagy neki, rendesen harcolond kell a figyelméért. Jobban jársz, ha szakítasz egy ilyen alakkal. Ez nem normális, hogy ennyire elhanyagolja azt, akit elvileg szeret. Az is az én elméletemet bizonyítja, hogy nem vesz téged komolyan, sőt 100x átbeszéltétek mégsincs változás. Akkor mit tudsz tenni?
2019. aug. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Röviden azért csinálja ezt, mert hagyod. Mert akármennyire szarik rád, te tapadsz rá, mint egy pióca, mert akármilyen undorítóan bánik veled, te válaszul egyre mélyebre süllyedsz, egyre jobban alázod magad és úgy viselkedsz, mint egy lábtörlő. Mégis hogyan tisztelne téged, ha te se tiszteled saját magad? Ha lenne egy hangyafasznyi önbecsülésed, már rég kirógtad volna páros lábbal az életedből. Mégis mire vársz még? Meddig kell még aláznia, amíg végre veszed a lapot? Mi a jó neked ebben a kapcsolatban, de komolyan?
2019. aug. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt már csak te küzdesz, hagyd a francba.
2019. aug. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szeret Téged! Aki szereti a másikat az törődik a másikkal!Én a helyedben régen elhagytam volna. Ezért kínozni önmagad felesleges! Ennél csak többre tartod magad?
2019. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!