Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lenne a megoldas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a megoldas?

Figyelt kérdés

Bocsanat az ekezetek miatt elore is!


Parommal 7eve vagyunk egyutt,van egy lassan 3eves lanyunk,ameddig meg nem szuletett minden jo volt,voltak kozos programjaink,aztan megszuletett a lanyunk es mintha elvagtak volna egymastol minket,a parom inkabb folyamatosan dolgozik minthogy itthon legyen,amikor meg itthon van nem foglalkozik velunk csak alszik.

Mindenert mostansag engem okol,mindenert engem hibaztat,cs.szt.t.

Egy kedves szava nincsen hozzam,a lanyunkal alig foglalkozik inkabb csak muszajbol.

Egyedul foglalkozom a haztartassal,a lanyom dolgaival a sajatommal es meg sokszor az ovevel is.

En mindig probalom megerteni,de mar nem tudom..annyira kiolte belolem az egyutterzest es a szerelmet,szeretetet hogy mar felek hogy ha hazajon mi var ram.

Lelkileg osszeomloban vagyok es most kiderult hogy varom a 2.babankat..amit meg plane hogy nem mertem elmondani neki,mert felek mar a reakciojatol.


O mindenkit utal,neki senki es semmi se jo csak a felsobb kor es a gazdagsag,a penz es hogy o szorakozhasson hogy ne keljen velunk lennie.

Mintha engem hibaztatna azert hogy o neki vege a "legenyeletenek" es nem tud szo nelkul elmenni(amit megtesz hogy nem jon haza vagy keson).

No nincs a dologban,mert szexualis kapcsolata eleg gyenge.


Szerintetek mit tehetnek?

Mit csinaljak?

Attol felek hogy innentol nekem nem lesz boldogsagom,hiszen 2gyerekes anyukat ki akarna?



2019. aug. 20. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Az első gyerek is csak becsúszott?
2019. aug. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem ot szerettuk volna,igy vallaltuk.

Elosszor orult,mig kicsi volt a lanyunk foglalkozott vele de aztan voltak vitak amit megbeszeltunk utana jo lett a helyzetunk es most ismet elkezdett engem hibaztatni mindenert.

Semmi se jo neki,nem akar itthon lenni es amikor itthon van latom rajta hogy mi zavarjuk ot es idegesitjuk,a gyereket leordibalja mindenert nem is neveli,velem se foglalkozik,de megvagyok allandoan gyanusitva hogy felre megyek mig o nincs itthon.

Es hiaba probaltam jobba tenni a kapcsolatunkat,mindig kedveskedtem semmit nem ertem el vele.

2019. aug. 20. 19:25
 3/10 Diazepam ***** válasza:
100%

Miért nem védekeztetek?

Miért nem vetetted el?

Miért nem hagyod el?

2019. aug. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mert kiszakadt az ovszer es beszeltunk a 2.gyerekrol hogy legyen a lanyunknak testvere.


Nem vetetem el,mert nem a gyerek tehet rola..ha a masiknal is elvetettem volna a gyereket akkor most nem lenne a lanyom aki az egyetlen boldogsagom.


Nem tudom elhagyni mert nem tudok lepni semerre

2019. aug. 20. 19:35
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Akkor mi a kérdés? Szülj ebbe a rakás xarba még egyet, és imádkozz, hogy ne dobjon ki a búsba, amiért egyedül döntöttél a gyerekvállalásról, miközben ő nyilván nem akarta.
2019. aug. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kivanom hogy neked ne keljen ilyen szarban elned es atelned ilyet.

Megneznem te hova a pitsaba mennel egy 3evessel.

2019. aug. 20. 19:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Rokonaid nincsenek, akik segítenének?
2019. aug. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Diazepam ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van, nem a gyerek tehet róla. Csakis te, aki beleszüli ebbe a boldogtalan családba, ahol az apja majd lexarja, az anyja depressziós lesz, a testvérével meg nélkülözhetnek mind anyagi, mind érezlmi téren a felelőtlen szüleik miatt.
2019. aug. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A gyereket Veress el, ès gondolkozz el a kilátásaidon, hova tudsz menni, keress munkát, vagy menj vissza dolgozni stb.

Èrtem èn, hogy nem a gyerek tehet róla, de teljesen felesleges ilyen kapcsolatba mèg egy gyereket bele szülni. Nagyon ártalmas az ilyen közeg a gyerekeknek, lelki nyomorèkok lesznek. Arról nem beszèlve, hogy 2 gyerekkel mèg kilátástalanabb lesz a jövőd, ha egyedül maradsz velük, márpedig az lesz, csak idő kèrdèse.

2019. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vetesd el, hidd el az lesz a legjobb. Vagy nyelj egy nagyot es ülj a szarban amit csak magadnak köszönhetsz.
2019. aug. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!