Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak a barátommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak a barátommal? Egyre többször van elegem belőle. Vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés

Ha nem alszik nálam és én se nála olyankor ő már 10kor alszik pedig nagyon jól tudja hogy nekem fontos az hogy beszéljünk este éjfélig vagy akár tovább mert este már nyilván nyugodsag van normalisan tudunk beszélni de ez őt nem is erdekli el alszik aztán hiába hívom szerintem direkt le nemitja a telefonját. Sok veszekedes volt már ebből de mindig neki van igaza mert ez alap. És olyanok miatt is össze veszünk hogy nekem nem tetszik az hogy jóban van olyan emberekkel akik már tettek nekünk keresztbe

Stb... legutóbb láttam hogy az egyik ilyen "barátja" ki tesz vele egy közös képet és ezt üzenetben ki jelezte neki instan és amikor meg neztem ő addigra már direkt ki törölte az üzenetet ... Nem szóltam neki erről semmit. Engem ezek a dolgok nagyon zavarnak.. Lassan 3 éve vagyunk együtt sok jó/rossz dolgon keresztül mentünk már.. valamelyik nap veszekedtunk és a végén annyira fel idegesített hogy már azt mondtam neki hogy elegem van hagyjuk az egészet a fenébe felejtsük el egymást... Erre már elkezdett figyelni és mondta hogy próbáljuk meg helyre hozni stb...Beszéljünk normálisan úgy ahogy az elején ami kb 1 napig tartott mert utána megint történt egy olyan dolog hogy kiderult ő a nagy "barataival" jól érezte magát náluk és igazából ha erre én nem jövök rá nem is szól hogy ott vannak nála, ilyenek miatt sokszor el is megy a kedvem az egésztol ...szoktak lenni olyanok is h ha pl én nem akarom lesz.pni mert nincs kedvem vagy bármi akkor addig addig idegesít hogy megis Meg teszem mert nincs kedvem hallgatni ahogy rá beszél...egyszerűen úgy érzem nem érdekli amit mondok. Mostanában nem tudunk úgy megegyezni dolgokban ahogy eddig. Nem tudom mit kellene tennem. Sokszor azt érzem hogy magamra hagy. Aztán amikor egy nagy veszekedes után javaslom a szakitast vagy csak celozgazok rá olyankor egyből észhez kap és próbál kibekulni. És sokszor ha engem valami bánt én és ezt jelzem az a válasz jön hogy nem akar most veszekedni és ő ezzel le is tudja a dolgot a helyett hogy meg beszelnenk...És észre vettem hogy egyere agresszívebb is amikor nincs kedvem szexuálisan ki elégíteni egy nehezebb nap után . Nem elég megértő velem.. próbálom vele megbeszelni ezeket de úgy érzem nem változik semmi.

Én 20 vagyok ő 21



2019. aug. 21. 00:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

"Ha nem alszik nálam és én se nála olyankor ő már 10kor alszik pedig nagyon jól tudja hogy nekem fontos az hogy beszéljünk este éjfélig vagy akár tovább mert este már nyilván nyugodsag van normalisan tudunk beszélni de ez őt nem is erdekli el alszik aztán hiába hívom szerintem direkt le nemitja a telefonját. Sok veszekedes volt már ebből de mindig neki van igaza mert ez alap"


Jóságos szent tehén. Sokan tartanak hisztérikának, ugye?

2019. aug. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem beszélget éjfélig mert álmos és ez baj? Ne haragudj, de ez azért érthető. Nem gondolod? Vagy nincs munkátol, nem tanulok?

Hogy tud valaki rábeszélni egy szopásra? Ez is olyan hihetetlen. Ha én nem akarok szopni akkor nem szopok.

Nem vagdalóznék azzal, hogy vége. Mert ez rövid idő, hogy érdekli és változtat. Ha ezt eljatszod kismilliószor ezt sem fogja komolyan venni. Ha annyira azt érzed nem oké, akkor lépj. De ez a csíki csuki mire jó?

2019. aug. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs munkátok, nem tanulton * javít a telefon.
2019. aug. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Egyébként nem xd lehet hogy e miatt annak hisznek de nem vagyok az szerintem megértő vagyok vele Sok mindenben és sok mindent el is nézek neki és szerintem nem kérek sokat tőle xd nincsenek külön nagy elvarasaim csak szeressen és ez a dolog hogy esténként kicsit foglalkozzon velem jobban de úgy látszik neki ez nem megy már..
2019. aug. 21. 00:10
 5/18 A kérdező kommentje:
Nekem nincs még munkám neki van de jelenleg szabadságon van. Ha dolgozik nem nyaggatom ezzel de amikor tudom hogy egész nap nem csinál semmit ő olyankor is azt mondja hogy fáradt bezzeg ha dugni kellene arra nem mondaná ezt
2019. aug. 21. 00:11
 6/18 A kérdező kommentje:
És nekem azért fontos még hogy este tovabb beszelgessunk mert olyankor jobban megtud az ember nyilni a masiknak és örülnék ha beszelnenk az erzeseinkrol ahogy régebben mert szerintem ez kicsit hiányzik a kapcsolatunkbol...
2019. aug. 21. 00:15
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

Mindent ami nem tetszik a viselkedésében azt te magad okozod a folyamatos hisztiddel...

Most komolyan, hogy az anyámba lehet elvárni valakitől, hogy még éjfélkor téged pátyolgasson ha fáradt? Attól, hogy valaki éppen nem dolgozik még lehet rohadt fárasztó napja, a rutinja miatt pedig ugyan úgy elálmosodik mintha dolgozna másnap. Bármilyen épeszű embernek már ez a szarság elég lenne ahhoz, hogy egy ilyen hisztérikát kidobjon.

Ugyan ez a barátaival kapcsolatos dolog is. Nyilván azért nem mondja, ha ott vannak mert hisztit csinálsz belőle teljesen feleslegesen. A barátság nem mindig 100%, nem mindig szipiszupi mindent megteszünk egymásért szituáció. Simán előfordul, hogy akaratlanul is megbántjátok egymást vagy olyasmit csináltok ami a barátnak nem kedvező. De ettől még nem kell azonnal eldobni a barátságot.

Emiatt a rengeteg hiszti miatt nincsen már hozzád kedve és maximálisan megértem.

2019. aug. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%

Egyébként ettől az éjfélig való dumálgatástól leszámítva igazad van.

Sőt, igazából szakítanod kellene.


Aki nem figyel rád egy kapcsolatban, az nem érdemel meg téged.


Tessék meghozni ezt a döntést. Jobb lesz neked.

2019. aug. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igazából szeretem de valamiért mégis azt érzem hogy nem kellene együtt lennünk már. Sokszor van olyan hogy én le ülök mellé és bujok hozzá ugyan úgy ahogy eddig is és ő csak telefonozik.. mintha nem is érdekelné
2019. aug. 21. 00:30
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

Amíg kényelmes neki, illetve megkapja a befektetett energiáért a jutalmat (szex), addig csinálja a dolgokat.

Ellenkező esetben pedig szarik rád.


Nem kell ez neked szerintem.

2019. aug. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!