Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsunk vagy tartsuk meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsunk vagy tartsuk meg a szünetet?

Figyelt kérdés

Barátommal nagyon sokat veszekedtünk a féltékenységen.

Mivel, eleinte zavart, hogy sok nőt like-ol, amit kértem hogy vegyen vissza, de nem tett.

Majd rá fél évre, láttam véletlenül, hogy több nővel is flörtöl. Nagy nehezen újra kezdtük, majd eltelt egy idő és most ott tartunk, hogy múltkor belenéztem a telefonjába és ugyan úgy folytatta.

Ő azzal magyarázta, hogy szórakozott stb. .. és még neki van elege, hogy folyton féltékeny voltam ezekre.

Most viszont szüntet kér, mert nem tudja hogy mit akar tőlem.

Teljesen nem érzem igazságosnak, mikor én annyi mindent elnéztem neki.

Mit gondoltok erről?



2019. aug. 21. 14:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A szünetnek semmi értelme. Ez gyakorlatilag szakítás.
2019. aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyivel lesz jobb szunet utan ??
2019. aug. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát sztem semennyire, úgy érzem, hogy húzza az időt. Ha nem talál mást, max vissza jönne.
2019. aug. 21. 14:25
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennek már rég lehúzták a rolót, ne szenvedjetek egymás mellett mert nincs értelme.
2019. aug. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Már rég dobtam volna, nem még elnézni neki ezeket....Jobban jársz nélküle, aztán majd találsz egy normális férfit.:)
2019. aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme tovább szenvedni, szakítsatok. Rendesen. Véglegesen.
2019. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor jobban járok, ha nem sajnálok egy ilyen kapcsolatot, ahol azért kér a férfi szünetet, mert féltékeny vagyok, hogy flörtöl nőkkel .. :D hol hagytam az eszem..
2019. aug. 21. 15:02
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
"Szünetet kérek" = "Meg fogok d*gni mást, de ha nem jön be, visszaoldalgok hozzád."
2019. aug. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Mi történne a szünet után?

Kb te átmennél hárpiába egy idő után, mert nem hagyná abba amit csinál, ő meg okkal és joggal közli, hogy erre neki nincs szüksége és kidob.

Amit meg jól látsz, szünet, az alatt meg büntetlenül ismerkedne, hátha jön valami jobb.


Akarsz erre időt pocsékolni? Kétlem.

Erre neked egy recept, egy pohár finom bor, egy doboz fagyi barátnők, és kezd tiszta lapot.

2019. aug. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, felnyitottátok a szemem ! :)
2019. aug. 21. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!