Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnöm szinte nem is igényli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnöm szinte nem is igényli a szexet én szeretném de neki a havi 1-2 elég ezzel lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 21. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Semmit. Ott kell hagyni.
2019. aug. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mások az igényeitek. Van ilyen. Neki olyan partnert kell keresni, aki ugyanúgy beéri havi 1-2-vel, mint ő, neked pedig nagyobb étvágyú nőre kell találnod.
2019. aug. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Derwer ***** válasza:
41%

A nőknek általában jóval kevesebbre van igénye. :(

De lehet hormonális gond, vagy fogamzásgátló mellékhatása is.

2019. aug. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha szed fogamzásgátlót akkor esélyes hogy azért .főleg ha a szedése előtt nem ilyen volt .
2019. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mások az igényeitek vagy már nem vonzódik hozzád.
2019. aug. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele! :)
2019. aug. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Nekem akkor van csokken az igenyem a szexre, amikor a pasim egyszeruen nem fogja fel, hogy nekem nem annyira jo amit o csinal, vagy tul hamar elmegy es en meg csak bele se jottem.


Pl elmondtam neki, hogy en eloszor nagyon lagyan, alig odaerve szeretem, ha alul simogat. Erre nekem esett, hogy en ne mondjam meg neki, hogy hogy csinalja, mert eddig minden not kielegitett es biztos velem van a baj.

Ezt csak egy peldanak hoztam fel, nem azert, hogy te is ilyen lehetsz.


De a hozzanemertes lehet egy lehetseges indok.

2019. aug. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a helyesírás csak fele olyan fontos lenne számodra, mint a szex, akkor valószínűleg nem hemzsegne ennyi hibától a kérdésed!
2019. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!