Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom megkért, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megkért, hogy ne aludjak vele esténkként. Mit tegyek, ha nekem ez rosszulesik?

Figyelt kérdés

Egy hónap telt el, amióta az ő kérésére hozzá költöztem.


A kapcsolatunk 4 és fél hónappal ezelőtt kezdődött.


Szóval ilyen rövid ideje lakok cssak nála, 4 hete, és szeretné, ha nem együtt töltenénk az éjszakát. Ő marad a hálóban, nekem a nappaliban kell aludnom a lenyitható kanspén, ami tulajdonképpen a konyhával egyben van, mert amerikai stílusú nappali.



Azzal indokolta, hogy szüksége van egyedüllétre, legalább éjszaka.



Rákérdeztem, a korábbi barátnőitől is kért-e ilyet, azt mondta, hogy nem.


Jól érzem, hogy olyan, mintha a terhére lennék, vagy ilyesmi?



2019. aug. 22. 23:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
85%
Szex után meg fogod a párnád-paplanod és kimész?
2019. aug. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
91%
Én elköltöznék a helyedben és elgondolkoznék, hogy van-e értelme folytatni a kapcsolatot.
2019. aug. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
79%

Csinálsz valamit álmodban, amit nem kellene?


Horkolás, fetrengés keresztbe kasul..ilyesmi?

2019. aug. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
91%
Ez röhej.
2019. aug. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
33%

Mi van akkor, ha csak amiatt kéri, mert nem tud jól aludni másokkal? Én ezt megérteném, volt olyan barátnőm aki következetesen felébredt ha csak megmozdultam. Mert ő "éberen alszik".


De ha korán kell kelni és fontos a mély alvás, akkor jobb is egyedül aludni.

2019. aug. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
82%

A legkedvesebb élményt kihagyni?

Szerintem nem szeret ő téged.

2019. aug. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

A tesómmal egy szobában laktam, amíg szüleimmmel éltem, mert anyagilag úgy álltunk.


A tesóm 2 évvel fiatalabb csak nálam, ő azt mondta, hogy a sok év alatt, amíg együtt aludtunk, sosem horkoltam, meg nem dobáltam magam a másik ágyban. Volt egy kapcsolatom ez előtt, ott is együtt éltünk, sosem volt gond.

2019. aug. 22. 23:53
 8/36 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem nincs ezzel gond. Én nőként is olyan vagyok, hogy szeretek nyugodtan pihenni egy kicsit, de azután összebújhatunk. Ha napközben fontos vagy a párodnak, romantikus, törődik veled, akkor ez nem gond.
2019. aug. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

# 5 olvasd újra, amit írtam, direkt rákérdeztem, hogy más nőktől is kérte-e ezt, de azt mondta, hogy nem.


nem az alvással van baja, hogy egyedül tud csak aludni, hanem amit ő kér, hogy egyedül akar lenni.

2019. aug. 22. 23:54
 10/36 A kérdező kommentje:
Napközben a párom gyakran mondja, hogy nyugodtan menjek el erre-arra, szóval hogy egyedül lehessen.
2019. aug. 22. 23:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!