Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elvárható a barátnőmtől, hogy végezzen házimunkát?

Figyelt kérdés

A barátnőm egy ideje nem dolgozik, kb. 6 hónapja, egyelőre nem is akar más munkát keresni, mert elmondása szerint a legutóbbi helyen olyan rosszul bántak vele, hogy az traumatizálta, és képtelen lenne egyből visszatérni a munka világába. Ráadásul terhes is lett időközben, így kb. mindenre van kifogása.


Mivel kezdetben tényleg úgy tűnt, hogy nagyon megviselték a történtek így elfogadtam, hogy nem dolgozik, jelenleg úgyis jól keresek, így el tudom tartani kettőnket.


Azonban ezidő alatt semmilyen házimunkát nem végzett, mindig nekem kell takarítanom, és rendet raknom, ha nem kívánok koszban és kupiban élni.

Főzni is csak ritkán szokott, miközben én napi 10 órát dolgozok, plusz 2 órát utazok, minden második héten pedig szombaton is be kell mennem a munkahelyemre.


Alapvetően nem mondom, hogy az ő feladata lenne mindez, de ilyen esetben szerintem elvárható, hogy nagyobb részt vegyen ki az itthoni teendőkből.


Ugyanakkor mindig azzal jön, hogy terhes, így a sok házimunka árt, pedig csak a 6. hétben van. Teljesen elkényeomesedett, otthon ül, nem csinál semmit csak netezik, néha találkozik a barátnőivel, és ennyi. Ráadásul el is engedte magát, már 8 kilóval nehezebb, mint 6 hónapja, kevésbé ad a megjelenésére is.


Aggódom érte, de nem tudom mit tegyek, szerintem aktívabbnak kéne lennie, és jót tenne neki, ha visszamenne dolgozni, de terhesen kb. sehova nem fogják felvenni.


2019. aug. 23. 08:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezt aztán megszívtad barátom...
2019. aug. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Vetettesd el vele a gyereket és lépj ki a kapcsolatból. Hidd el, gyerek mellett még rosszabb lesz és még inkább lesz valami kifogása, hogy a gyerek miatt fáradt, stb, nincs ereje se ehhez, se ahhoz. Később se fog vissza menni dolgozni se. Úgy van vele, van egy hülye aki eltartsa.
2019. aug. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
#2 A gyerek elvétele nem jöhet szóba, mindketten az abortusz ellen vagyunk.
2019. aug. 23. 08:48
 4/26 anonim ***** válasza:
93%

Ezt hívják cuminak. Én mondjuk ilyen körülmények közt nem tartanám meg a gyereket(lehet nálatok is megoldás lenne, csak hát ráeroszakolni se lehet a csajra egy abortuszt, ha meg akarja tartani). Egyébként biztos vannak gondok is a fejében. Az nem normális, hogy fél éve nem dolgozik mert traumatizalta a munkahelye.

Meghat az is egy dolog, hogy kettotoket el tudod tartani, de egy kisbaba az elején csak nyeli a pénzt(ruha, bútorok, orvos, tápszer, ha kell stb).


Röviden nagy bajok vannak.

2019. aug. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Lesznek itt meg nagyobb gondjaid. Dolgozni mar soha tobbe nem fog egesz eleteben, azt remelem tudod.
2019. aug. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%

Ne emeljen és ne csináljon nehéz fizikai munkát, ne bánjon erősen maró, lúgos vagy mérgező anyagokkal, azokat csináld meg te, a többiből meg vállaljon részt vagy szüljön az utcán, esetleg az anyjánál kezitcsókolom.

33/f

2019. aug. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%

Ki milyen rózsát szakít, olyat szagolt. Olyan meg nincs, hogy csak úgy becsúszik a baba. Ha normálisan védekeztek, akkor szinte esélytelen a terhességnek.


" mindig azzal jön, hogy terhes, így a sok házimunka árt,"

Ja, persze, a plafon még nem szakadt a fejére?


Figyelj, jöjjön a drasztikus megoldás, csak a saját ruhádat mosod ki, csak magadra főzöl. Mond meg neki, hogy ez így nem mehet tovább.

Ja és mind a ketten az abortusz ellen vagytok? Ez a gyerek őszintén, mit fog majd látni? Milyen mintát? Ki fog majd neki főzni, ki fogja őt tisztába tenni?


Nehogy már aggódj a párodért. Csak hisztizik. Küld el pszichológushoz, majd ő rendbe teszi az agyát.

2019. aug. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Hűha. Ezt jól megszívtad, mint a torkos borz. Adj neki ultimátumot, hogy vegye ki a részét, amíg nem lesz nagy a pocakja. Nem lehet kifogása, ugyanis terhesen még edzeni is lehet, kifejezetten ajánlani is szokták, persze csak óvatosan. Vegyszerekkel ne operáljon, de minden mást meg tud csinálni a lakásban.

Ha ennyire semmibe vesz téged, akkor lesznek még gondjaid vele.

2019. aug. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 The pale emperor ***** válasza:
91%

Hú...na ezt jól megszívtad. Igazi papucs vagy már ne haragudj. Eltartod, dolgozol 10 órát ő meg otthon mereszti xD

Traumatizalta a munka? Nőljön fel. Nem véletlenül lett terhes elvetetni meg hülye lenne. Még egy ilyen igás barmot a büdös életben nem talál mint te. Eltartja, és még otthon is megcsinál mindent.


Két lehetőséged van:


-megtartjátok a gyereket, termeszetesen utana sem fog sem dolgozni sem otthon csialni semmit mert traumatizálja a gyereknevelés. És szépen azt veszed észre, hogy egy 100kilós tramplival élsz aki lószart nem csinál majd 15 év után elvaltok te meg mehetsz a süllyesztőbe.


-Kihúzod a fejed a seggedből, elvetetitek a gyereket és k@&$&va gyorsan kidobod és összeszedsz egy normális nőt.


Nekem az a leghihetetlenebb, hogy te ezeket az ordító dolgokat nem latod magadtól amik kristaly tiszták mindenkinek.


6 hónapja nem dolgozik mert traumatizalt a legutóbbi munkahely.

XD


Ezt az olcsó dumát Istenem...

Aztán krimibe illő fordulat...*dobpergés*

Terhes lett.

Ezt még a vak is látná..ne legyél hülye.

2019. aug. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Várni azt lehet, meg fogod is, mert kb soha nem fog bekövetkezni.

A gyerek miatt megkap így is, úgy is mindent tőled.

2019. aug. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!