Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a teendő ha a lány túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő ha a lány túl keményen szadizta a pasit és erre a pasi megsértődött és duzzog?

Figyelt kérdés
Nem akarok bocsánatot kérni.Milyen szolga az ilyen?

2019. aug. 23. 12:14
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
90%

ooo... milyen amator "domina" az olyan aki pl nem ad meg egy menekuloszot erre az esetre?


hisztis kislany vagy csak.

2019. aug. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
88%

Most szex közben vagytok ? Ha nem, akkor nem ő a szolga, hanem te vagy a kutya. Nem értek ugyan hozzá, de úgy hallottam, ezt előre meg szokták beszélni, hogy mi fér bele és mi nem. Ezen a keretrendszeren belül vagytok alá és fölérendelt, ezen kívül nem. Ha te átlépted ezen keretrendszert, akkor értelemszerűen azon kívülre kerültetek és egyenjogú és rangúak vagytok ismét, ennek megfelelően illik bocsánatot kérned.

33/f

2019. aug. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
jolvan kezdő vagyok
2019. aug. 23. 12:19
 4/36 anonim ***** válasza:
86%

Akkor kérj bocsánatot és beszéld meg egyessel, hogyan kell ezt pontosan. :D

33/f

2019. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
azt hittem bármit megtehetek vele amit csak akarok
2019. aug. 23. 12:23
 6/36 anonim válasza:
94%

#3 Most en leszek majd a szarember szerinted,de te minek dominaskodsz,ha az alap dolgokat sem tudod?


Egy kezdo embernek tudni kell az alap dolgokat,h pl vannak szabalyok,menekuloszavak,ilyen egyebek.


Utana kene nezni mindennek eloszor

A BDSM egy bizalomjatek.

2019. aug. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
91%

#5. Azon belül, amit előre megbeszéltetek, elvileg igen. Pl ha én vagyok a góré és megbeszéltük vagy csak úgy gondoltad, hogy egy egy pofon vagy, hogy beleköpök a szádba megengedett, de én beleszarok a szádba, miután kiütöttem az összes fogadat, joggal neheztelnél rám, én pedig minimum egy őszinte bocsánatkéréssel lennék adósod.

33/f

2019. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
70%

Mekkora kamu....


Vágd mégegyszer pofán

2019. aug. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
92%

Minek katszik az olyan aki az alapveto dolgokkal nincs tisztaban ???


11 eve vagyok hivatasos Domina de meg soha egyszer sem kellet bocsanatot kernem csak mert hulye voltam ...


47N

2019. aug. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Kirúgtam a fogát
2019. aug. 23. 12:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!