Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem, aki utálja az fb-t,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem, aki utálja az fb-t, sose használja,2 hónap után bejelölte a fiatal kolleginát, írt a történetére stb. Csak őt jelölte be a munkatársai/női közül. Azt mondja nem teszik neki, csak szimpatikus. Szerintetek igazat mond?

Figyelt kérdés
Sose voltam féltékenykedő,de most megőrülök a helyzettől..Mindig kedves sms, email,a fb történetére válasz..

2019. aug. 23. 12:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%

Ami nekem tetszik, az szimpatikus és fordítva. Legalábbis az én fejemben ez így van benne. Azt döntsd el, hogy belefér-e és, hogy mit akarsz, majd fogalmazd meg világosan neki.

33/f

2019. aug. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd elkezdi szidni is, meg ecsetelni, hogy milyen trampli, akkor biztos is lehetsz benne, hogy megőrül érte vagy már lesz/volt fizikai kontakt is.
2019. aug. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem nem mond igazat.
2019. aug. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem mond igazat.
2019. aug. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Elmondta, hogy azért nem teszik neki(miután erősködtem, hogy mondja meg),mert túl sovány, meg kicsit kancsal, de persze a szeme színét nem tudja..Azt mondta, hogy csinos, ami nála csak az öltözködést jeleni,azt h mégis milyen ruhái vannak,azt nyilván nem tudja.A csaj 25 éves, magát sztároló hölgyemény, mi 45 évesek vagyunk,nekem nem sok esélyem vele szemben :(
2019. aug. 23. 12:38
 6/24 A kérdező kommentje:
Több mint 8 éve vagyunk együtt, 2 gyerekünk van, azelőtt rá sem nézett senkire.
2019. aug. 23. 12:40
 7/24 anonim ***** válasza:
61%

Miért ? Soványabb és kancsalabb vagy ? :D Beszélj az embörrel.

33/f

2019. aug. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
44%
A férjed kaput zár, és épp bepróbálkozik a 25 éves kolleginánál. Kapd össze magad, a férjed és a házasságod, különben félremegy az embered.
2019. aug. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%

de mi az h o kapja ossze magat?:D mit kene csinalnia? nem tud 25 evet fiatalodni.


esetleg edz kerdezo, oltozz csinosan, szexeljetek. valoszinuleg tenyleg tetszik neki a no, de amig ilyen nyiltan csinalja szerintem nem kell felned, a csalok titkolozni szoktak


.

2019. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Ez július közepe óta megy,a beszélgetés...Azelőtt sose néztem bele a telefonjába,akkor este igen,mert láttam,h a messengeren válaszolt a,csaj,és "kezét csókolom kedves kisasszony"megszólítású munkával kapcsolatos levél..
2019. aug. 23. 12:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!