Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném elérni hogy a barátnőm is kaparjon utánnam, ne csak mindig én?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A barátnőmmel már egy éve együtt vagyunk, és az a problémám hogy nekem ő állandóan napi szinten úgy hiányzik, és érdekes hogy ő meg úgy el van magának. Ő is szokta írogatni néha hogy szeretlek stb de valahogy ő lazára veszi ezt. Ő neki már volt férje és van kettő gyereke is. Mondták páran hogy valószínűleg mivel túl van ezeken már lazábban vesz ezért mindent... Kérdezem én, el tudnám érni hogy többet foglalkozzon velem? A barátnőivel állandóan foglalkozik én meg úgy érzem hanyagolva vagyok. Most az hogy írja hogy szeret az egy dolog.Valahogy el szeretném érni hogy a nyakamban legyen. Én mindig mindent meg adok neki és kedves vagyok vele szóval velem nincs probléma mert rossz szava nincs rám. Valami ötlet kellene hogy jobban velem akarjon lenni mert ez így eléggé gyenge. Amikor együtt vagyunk akkor szép jó minden, de amikor nem akkor olyan érzésem van mint ha nem is lenne...

Tudni kell róla hogy ő az a típusú nő hogy ha valami nem úgy van ahogy azt ő akarja már abba bele köt. Szeretem, meg tehetném hogy keresek mást de nekem ő kell. Valami ötlet?


2019. aug. 23. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Az a baj, ha eddig így volt, akkor ezen MÁR nem fogsz tudni változtatni. De nem is lehet.


Keress egy olyan nőt, aki olyan mint amit szeretnél. Még ha más téren rosszabb is, mint akivel most vagy.

2019. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Nem vagy prioritás + tisztába van vele, hogy megfogott. Pár nap ghosting kéne, hogy lásd kB mennyi idő, hogy észreveszi magát, ha egyáltalán észreveszi magát. Előbbi esetben tudod, hogy mennyi időre foglald el magad, utóbbi esetben pedig tudod, hogy egyedül vagy kapcsolatban és csak hiszed, hogy ő a párod.

33/f

2019. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Én ugyanebben a helyzetben vagyok, csak nőként, bár általában mi vagyunk a "kaparósabbak", érzelmesebbek, megpróbálom elfogadni így, ahogy van. Tudom, hogy szeret, és hogy jól érzi magát velem, de amikor nem vagyunk együtt, általában én kezdeményezem a beszélgetést, stb., jólesne, ha gyakrabban kimutatná felém, amit érez, de hát ez van, ez is a csomag része, így fogadom el. Megváltoztatni nem tudom és nem is akarom, max ha párszor megemlítem neki, talán változtat :)
2019. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Nem fogod tudni megváltoztatni, akárhogy is játszmázol meg próbálnád manipulálni. Neki nincs igénye non-stop a nyakadon lógni (amit meg is értek), gondolom ilyen a személyisége. A legtisztább, hogy leülsz vele és megbeszéled a problémádat, ha nyitott rá, kerestek valami köztes megoldást. Ha semmire se hajlik, akkor pedig gondolkozz el azon, hogy tudsz-e és akarsz-e így élni.

Én nem tudnék együtt lenni egy tapadós emberrel, akinek a nap minden percében hiányzom és aki állandóan rajtam lógna. Ha a barátnőd is ilyen típus, akkor minál jobban erőlteted, annál jobban el fogod magadtól taszítani, de ha ennyire nem illetek össze, akkor talán nem is baj.

2019. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha pincsi kutyaként a nyomodban lenne akkor meg az nem tetszene. Ő egy önálló induvídum, ennyit tud nyújtani magából, valahol jó is, örülj neki, legalább nem fogjátok megunni hamar egymást.
2019. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!