Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baràtnôm nem akar dolgozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baràtnôm nem akar dolgozni?

Figyelt kérdés

A baràtnömmel tàvkacsolatban voltunk 1 èvig. Jùliusban költöztünk össze az èn vàrosomban. Jùliusban nyaralàs, összeszokàs ès kevès munkalehetôsèg volt. Most viszont lassan itt az ôsz es vannak állàsok, amire jelentkezhetne. Nagyon nehezen jelentkezik, már èn mondom neki, hogy jelentkezzen. Kezdem ùgy èrezni, hogy ez neki így jò, pedig nem igy ismertem meg. Finoman jelezt neki ezt, de az volt a vàlasza, hogy ùj neki a vàros, stb. Én ezt megèrtem, de kezd zavarni, hogy ô nem dolgozik. Arra gondoltam, hogy ùjra szólok neki. Ha nem változik, akkor nem tudom, mit tegyek. Milyen tanácsotok van?

29F, 27N


2019. aug. 23. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

HA EGYÜTT IS MARADTOK ÉS VÉGRE ELMEGY DOLGOZNI, ÉLETE VÉGÉIG ALIGHANEM MUNKAKERÜLŐ LESZ. RÁD VÁR A FELADAT, HOGY ELTARTSAD ŐT.

PLÁZA, FODRÁSZ, MANIKŰRÖS, PEDIKŰRÖS, UTAZÁS, ÉLMÉNYEK - EZT A KÖRFORGALMAT BONYOLÍTJA MAJD LE ELÉG GYAKRAN. PERSZE, A TE PÉNZEDEN.

2019. aug. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Végülis csak ~1hónap...egyéni preferencia kérdező ezen a ponton én még azért türelmes lennék. Mondd neki, hogy x idő múlva szeretnéd, ha elkezdene valamit, legalább aktívan utánajárni.

33/f

2019. aug. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha más már nem segít akkor ultimátumot adnék . Aztán vigyázz ezzel . Ma már volt hasonló kérdés ott a jóasszonyka teherbe is esett 😐
2019. aug. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem fog dolgozni. Ha mégis elmegy, hamar valami "külső körülmény" miatt kirúgásra kerül. Ha mégsem akkor többet lesz tébén, mint bent.
2019. aug. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Így van a következő az lesz hogy upsz jön a baba..


Hány nőt el tartanak, gondolom ő is erre vágyik

2019. aug. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%

1 hónap után azért nem olyan vészes, főleg hogy új neki a város.

Finoman érzékeltesd vele, magyarázd el, hogy ez így van rendjén, hogy mindketten dolgozzatok.

2019. aug. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Bizony vigyázz,nehogy teherbe essen.Aztán 8-10 évig otthon lesz,a gyerekre hivatkozva.Te meg ki fogod dolgozni a beledet,hogy eltartsad őket.Csak az nem dolgozik,aki nem akar.Ne legyél buta.
2019. aug. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Nekem elég fura ez az új város kifogás.

Kérdezd meg, hogy miért nem akar dolgozni

2019. aug. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez még nem olyan vészes idő. Itt a szeptember, lehet nézegetni a dolgokat. Segíthetsz is neki.
2019. aug. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat. Ment a zöld.
2019. aug. 23. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!