Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik 10-15 éve együtt vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 10-15 éve együtt vannak hogy viszonyulnak egymáshoz? Pl:simogatás, -beszélgetés, szex. Hogyan telnek a napok?

Figyelt kérdés
2019. aug. 24. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, mi 15 éve. ezek mind vannak. persze voltak hullámvölgyek is.
2019. aug. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szempontból egyre jobb a kapcsolat. Lassan, de biztosan. Vannak itt is kedvetlenebb és kedvesebb szakaszok, de a legrosszabb szakaszban is van minden jó.

Erősen megszoktuk egymást, nem írnám le, hogy telik egy nap, de úgy beszélünk egymással, mint akik nagyon szeretik egymást, vagy éppen szerelmesen. Amikor egymással foglalkozunk, az gyönyörű.

2019. aug. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Semmi extra, mint a kollégák. A csók már ciki, a simogatás is. Beszélgetünk a napi dolgainkról, a terveinkről, de effektíve mint két olyan ember, aki csak szimplán ismerik egymást. Szex az csak 2 havonta egy könyöradomány, az is csak azért, hogy ki legyen pipálva, hogy "működik". Egyébként egy percig sem hiányzik ha nem látom, simán élnék tovább, ha eltűnne az életemből. A munkám miatt 2 hétig nem voltam otthon, és talán még jobban is éreztem magam. Szóval egy másodpercig sem hiányzott, ugyanis belegondoltam, nincs is semmi, ami hiányozna belőle.Nincs érintés, nincs gondoskodás, nincs szex, nincs csók, nincs melegség. Egy szimpla kolléga meg kinek hiányzik.


18 éves kapcsolat.

2019. aug. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11 éve vagyunk együtt. Jól működnek ezek a dolgok.
2019. aug. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Több mint harminc éve vagyunk együtt. Beszélgetésben a férjem sose volt egy bajnok, de megbeszélni nagyon jól lehet vele bármit.

Simogatás, kedveskedés, szex nekem pont elég, mostanra nagyjából egyensúlyba kerültünk. Kezdetben gond volt, hogy ő sokkal többet kívánt mint én.

2019. aug. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehetne nagyon jó is, de ha az egyik fél erre nem hajlandó, akkor nagyon el is tudja rontani a kapcsolatot. Cigi, pia, pasizás, nem tesz jót egyetlen kapcsolatnak se.
2019. szept. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!