Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beléptem a barátom facebookjár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beléptem a barátom facebookjára, majd bevallotam, hogy én voltam. Valakinek van ilyen tapasztalata még? Eléggé kiborult még nem találkoztunk nem tudom mire várjak?

Figyelt kérdés
Persze kimutatta 5 perc után neki,igy írta is át a kódot. De ez az 5 perc elég volt,hogy megtudjam,hogy más városba is van valakije, meg,hogy még vagy 5 csajjal beszélget.tudom én is hibáztam de ha megmagyarázna mi ez a sok csaj én folytatnám ...

#s tanács
2019. aug. 24. 11:54
 1/10 anonim válasza:
100%
Majd kidumálja ne izgulj.
2019. aug. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
98%
Ne haragudj de te hulye vagy? Igazad van te is hibás vagy, de igy legalabb kiderült. Ha van valakije es meg raadasul beszélget is mas lányokkal akkor miert alazod meg magad egy olyan kapcsolatba ahol nem értékelnek?
2019. aug. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha teged nem zavar hogy melletted mas valakije is van akkor np. En is igy jöttem ra hogy esem megcsalt. Szakittas majd elegtetel.
2019. aug. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem bocsánatot kell kérni, hanem szembesíteni a tényekkel.

És kidobni! (megpróbálja majd kimagyarázni, nehogy higgyj neki!)

Nehogymár a seggedbe dugd a fejed! A legjobb, hogy kiderült.

2019. aug. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

Anno a feleségem lépett be a gépemen a FB-ba. Még nem is volt account-ja, tehát kifejezetten azért lépett be, hogy olvassa a levelezésemet.

Ment is egész nap a durcizás, a végén bevallotta, hogy mit tett. Talált egy levelezést egy lánnyal.

A lánnyal 15 éve nem találkoztam és 1000 km-re lakott és csak szóltam, hogy osztálytalálkozó lesz. Tehát kb. 5-5 mondat miatt volt a hiszti.

Ha nem beszélünk, akkor biztos lett volna benne, hogy akarok valamit attól a lánytól vagy történt is valami közöttünk.

Fordítva sült el a dolog, mert nem bírom, ha a semmi miatt is magyarázkodnom kell és a levéltitok is szent nálam. Ez az eset is hozzájárult ahhoz, hogy elváltunk.

2019. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után még te akarsz bocsánatot kérni, meg folytatni? Hová tűnik ilyenkor a tartás a hozzád hasonló emberekből? Értem én, hogy azt érzed, szereted, de átvert, megcsalt.

Dobd ki a francba, keress olyat, aki nem görény. A másik dolgaiba való beleolvasgatásról pedig annyit, hogy a legtöbben nem csak úgy csinálnak ilyet, hanem ha érzik, hogy valami nem stimmel, de a párja nem együttműködő. Ritka az az eset, amikor ennél a pontnál még rendbe lehet hozni.

2019. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, nyilván nem véletlenül kutakodtál. És jó, hogy kiderült. Ne hagyd magad ledumálni, kérd számon. Ócska, amit művel. Annak ne dőlj be, hogy meg tudja magyarázni, mert általában a jellemtelen pasik mindent meg tudnak magyarázni.
2019. aug. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
"tudom én is hibáztam de ha megmagyarázna mi ez a sok csaj én folytatnám ..." Cöhhh....te hülye vagy....
2019. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy míg a másik nem az én káromra élvezkedik, addig van neki magánszférája. Ha gyanúsan ez a helyzet és mondom neki, őt pedig ez egy cseppet sem zavarja, illetve beszélni róla nem hajlandó, akkor utána nézek, hogy mi a helyzet.

33/f

2019. aug. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindketten tiszta szégyenek vagytok. Összeilletek.
2019. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!