Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bizhatnék a férfiakban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizhatnék a férfiakban ezek után?

Figyelt kérdés

Annyira részletesen nem fogok bele menni, a lényeg az, hogy szexuális zaklatás történt.

Ez az ember 20 éve a család része, én 15 éves voltam, nem ért hozzám csak szóban történt a dolog de ez is tönkretett. Én nem tudom hogyan tudnék valaha is megbízni egy férfiban is, 20 éve együtt van a párjával és ő azt hiszi ismeri de közben nem és így hogyan tudnék bárkivel is együtt lenni, mert tök mindegy milyen régota ismersz vagy vagy együtt valakivel azt nem tudhatod valójában milyen is az az ember.

19/l



2019. aug. 24. 15:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem mindenképp kérj pszichológusi segítséget, mert ha négy év alatt nem tudtad egyedül feldolgozni, akkor mély nyomokat hagyott benned, és a pszichológus fog tudni segíteni, hogy tovább tudj lépni, el tudd kezdeni a saját életedet élni. Különbel nehezíteni fogja a párkeresést is. Szurkolok, hogy kapj megfelelő segítséget! :)


27/N

2019. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

Mindenhol vannak gerinctelen, sz_r alakok. Bíznod kell magadban, hogy te ügyesebben fogsz választani. Sok jó, kedves pasi is van.

Amúgy ne gondolod, hogy ez 20 éven át nem tűnik fel senkinek. Csak a gyanús jelekre szeretik az emberek, homokba dugni a fejüket!

N

2019. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%

Mikor 14 éves voltam engem is betalált egy homokos férfi, nem történt semmi komoly, de nagyon ijesztő volt gyerek fejjel, főleg akkor már tudatában voltam, hogy mit miért mondott, szóval meg tudom érteni a helyzetedet.


Viszont egyet kell, hogy értsek az előttem válaszolóval. Mindenhol vannak gusztustalan emberek, ettől függetlenül nem lehet az összeset egy kalap alá venni, hiszen nincs két ugyan olyan ember. Túlnyomó részben az emberek többsége normális, és ha majd találsz valakit, aki majd ezt bebizonyítja neked, akkor utána már nem fogsz mitől félni. :)


24/F

2019. aug. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
A pszicohológus sem fog segíteni. Eleve te alapból nem bíztál a férfiakban már itt piros a dolog és a pirosból nem lesz zöld ez nem volt a kérdezőnél egy lófütty pszichológus mit csinálna? Lehúzná csak pénzzel. Semmi értelme annak a munkának
2019. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%

szóban történt, nem lehet hogy viccelt csak?

egyébként az emberek változnak szóval 100% ig magadban sem szabad bízni, mert mindenki téved.


20/f

2019. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó. Ezért van még ebben az országban lemaradva minden, ami a szexuális zaklatáshoz kapcsolódik (nem mernek feljelentést tenni, nem mondják el még az anyjuknak sem, stb) mert jön egy ilyen kis gyíkarc kötsög, mint te és megkérdőjelezed a kérdezőt...... Normális vagy ba.. meg? Mi az, hogy nem lehet, hogy csak viccelt?? Ez mi??? És mi abban a vicces, hogy mondjuk azt mondta a kérdezőnek egy kb. 40 éves ember, hogy de kinyalnám a puncid, vagy sza..rrá dugnálak? Hm? Ebben mi a vicces, mondd már el??

A magyar "férfiaknak" fogalmuk sincs semmiről, visszamaradott majmok vagytok, csodálkoztok, ha a magyar nőknek a külföldi pasik kellenek. Nem csoda bmeg, hát kinek kéne egy olyan gyökér, aki semmibe veszi, ha a nőjét zaklatták szexuálisan?

Besz.rok eskü. Nekem is mondtak már ilyet, mint amit te írtál a kérdezőnek. Csak velem fizikálisan is megtörtént, nem csak szóban és akkor pasika megszólal, amikor elmondom: Azért ne reagáld túl, biztos nem minden így történt.

Az ilyeneknek azt kívánom, veletek is történjen meg kétszeresen. Utána dumálunk, jó? Addig kis faszikám, kár jártatni a hülye szád. 20 évesen...


Kérdező. Pszichológus valóban segíthet, de inkább pszichoterápiát javasolnék. Sokkal hasznosabb hosszú távon. Kitartást!

2019. aug. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a párja tudja róla, vagy nem túl mély ez a kapcsolat. Sok olyan ember van a való életben is aki hazudik, átver, meg kell tanulnod őket kezelni, ne hagyd, hogy miattuk bármi hátrányod legyen. Az élet nem rózsaszín felhő, ezért igyekezz minél előbb jó emberekkel körülvenni magad, akikben megbizhatsz, csalódásokbol, negatív tapasztalatokból pedig tanulsz, hogy mire kell jobban odafigyelned. Édesapádban vagy bátyádban, nagyapádban megbizol? Az máris egy férfi... :)
2019. aug. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%

Minden csak nézőpont kérdése...

Még nagyon fiatal vagy, rájössz, hogy minden ember "gerinctelen"

Nő és férfi egyaránt, lesznek itt a akik jól lepontoznak majd nem nem érdekel, ítt a szebbik arcukat mutatják, másik kérdésekben pedig a megbecsülés hiányáról tesznek tanubizonyságot.

Leírnád pontosan mi történt akár privátban?

Hátha tudok neked segíteni.

2019. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%
6-os miért nem a zaklatóddal szemben voltál ilyen hű de határozott?? Nem kéne itt magyaroznod, hisz külföldön ugye a jelenség sem ismert ugyan...
2019. szept. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

Ugyan..


Én is láttam pár gusztustalan dolgot, de 15-6 éves korom körül velem is történt gusztustalanság.


Amikor a szomszéd 40-50 éves bácsija 15 évesen direkt úgy a puszit a mocskos férge, hogy a számra menjen.... 15 éves kislányként.


De 8-9 éves korom körül is futottam bele pedofilba aki fogdosott.. ÉS gyönyörű unokái voltak, tőlem pár évvel idősebbek annak a "nagypapának".

1-2 barátnőm, és még anyám is tudna mesélni.


Mégis, nem nyomta rá ez a kapcsolatomra, vagy a férfiakra a bélyegét.

Emellett ugyanis sok olyan férfi is van, akit lehet tisztelni és eszükbe sem jutna aljasság. Gondolkodj csak el, biztosan van bőven példa erre is a környezetedben, csak sajnos a negatív dolgoknak valahogy nagyobb súlya van. De nem szabad leírni emiatt minden más embert.


Pl nőben is van elég sok alja, te mégsem vagy olyan. Ugyanez igaz mindenre.

2019. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!