Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen érzéketlen?

Figyelt kérdés

Főiskolán volt egy nagyon jó barátnőm, olyan igazi barátnő, akiből nem sok adódik egy életben. Tartottuk még évekig a kapcsolatot, de aztán messzire sodródtunk egymástól, nem értük utol egymást és kb 8 éve nem beszéltünk. Pénteken kiderült, hogy utána nem sokkal meghalt, ennek már 7 éve. Borzasztóan kiborultam, sírtam, próbáltam elmondani a férjemnek, azt hittem, megérti. Így utólag visszagondolva, nem igazán rám figyelt, hanem nézte a tvt. Kiderítettem, hol van eltemetve, jövő héten úgyis szabin leszek, gondoltam elmegyek. Abban a városban kb 3-4 éve nem voltam, ahol el van temetve. Azt mondta a férjem, majd ha legközelebb ott járok, bemegyek, mert úgyis halott már 7 éve, meg mióta nem beszéltünk, már nem mindegy. Itt közöltem vele, miért kell ilyen érzéketlen tuskónak lenni éhes ott hagytam. Végtelenül bánt, hogy ennyire nem érdekli, hogy mit érzek.

És mielőtt mondjátok, hogy minek mentem hozzá, régen, mikor megismerkedtünk, nem ilyen volt, vagy nagyon jól titkolta.


2019. aug. 24. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Ha nem ismerte a barátnődet,nem érintette mélyen a halála.A nagy átlag ilyen.
2019. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ismerte, még az esküvőnkön is ott volt.
2019. aug. 24. 16:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor talán ő ölte meg.
2019. aug. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Haha, de vicces.
2019. aug. 24. 16:51
 5/8 Diazepam ***** válasza:
Abban megértem a pasidat, hogy nem rázta meg a dolog, aki felé 8 évig nem nézel nem lehetett olyan baromi fontos. Azt viszont nem értem őt miért zavarja, hogy te elmennél a sírjához.
2019. aug. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, ezért teszik be a házassági eskube a "jóban-rosszban" részt...

Úgy tűnik, hogy púp a hátára a fájdalmad, és nem akarja, hogy ez bármiben befolyásolja az ő életét.


Egyébként akkor is ilyen, ha máskor bánat ér, vagy csak ez az eset hagyja full hidegen?

2019. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Máskor is. Mindenben így viselkedik. Akkor próbál kedves lenni, ha szexet remél.
2019. aug. 24. 17:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Te választottad! Pont most olvastam egy másik kérdésnél, hogy a csaj tudja, hogy egy görény a csávó, de nem bírja kiverni a fejéből. Ilyen ez, állatok vagyok ezen a bizonyos szinten. Nők se jobbak egy fokkal se a férfiaknál, csak más dolgokért vannak oda, de alapvetően a külső, meg a felszínes dolgok a vonzóak mindkét nem számára. Egyébként nem merült fel benned, hogy elbeszélgess vele erről? Vagy úgy érzed veszett fejsze nyele, mintha a falhoz beszélnél?
2019. aug. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!