Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segithetnék a férjemen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segithetnék a férjemen?

Figyelt kérdés
Előre bocsátom, sajnos nem kamukérdés. 20 éve vagyunk házasok szép, egyetemista szerelem gyümölcse a házasságunk. (most 45 évesek vagyunk, van egy 8 éves fiúnk, aki inszeminációval lett). ) Férjem mostanában "megbolondult", barátnője lett. A jéghegy csúcsa, hogy ezzel a barátnővel verik és kinozzák egymást- ezt élvezik... (fojtogatás, pofon stb..). Velem sosem volt agressziv, és velem nem is kivánna ilyen együttlétet. A hátán sebek vannak... Szerintem oda vezethető vissza a történet, hogy rossz gyerekkora volt, bár a szülei elváltak, de egy ideig végignézte többször, hogy az anyját veri az apja. Mondtam Neki, hogy pszichiháterhez kellene menni, de nem akar, pedig tudja, hogy ez nagyon nem normális dolog.

2019. aug. 24. 17:45
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Elmesélése alapján egy hónapban egyszer van ez kb. három hónapja, de ezt igényli, hiányzik neki...
2019. aug. 24. 17:47
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem mondtad, hogy maga a viszony neked belefér és csak a durvulással van-e bajod vagy az miatt gondolod, hogy "beteg" így a viszony felett szemét hunysz.

33/f

2019. aug. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
nem hunyok szemet a viszony felett, már választás elé állitottam.
2019. aug. 24. 17:50
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Ha eleve nem fér bele, azt tudod, hogy a hűtlenség ettől függetlenül probléma. Amúgy, ha te elporolnád néha, akkor is menne máshoz?

33/f

2019. aug. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Azt mondja, mindkettőnket szeret, de máshogy. Csak nem szeretném, hogy a kisfiúnk apja patológiás esetté válna...
2019. aug. 24. 17:53
 6/39 A kérdező kommentje:
Velem szemben nem merül fel agressziv hajlam, és tőlem nem igényelné.
2019. aug. 24. 17:53
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

A választásra mit mondott? Választott?

33/f

2019. aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
a hűtlenségere visszatérve, azt mondja, hogy kapuzárási pánik lépett fel nála, fél az öregedéstől, illetve előttem kevés barátnője volt.
2019. aug. 24. 17:56
 9/39 A kérdező kommentje:
nem tud választani, és nem is akar, azt mondta. Szeret mindkettőnket, engem jobban- azt mondta.
2019. aug. 24. 17:56
 10/39 A kérdező kommentje:
sajnos elég furcsa, amiket mond... A nő jogász, mindenkit leoszt az életben, a férjem azt mondja, hogy élvezi, hogy egy ilyen nőn uralkodhat és fojtoghathat... Akár pár percig is. Elég durva, hogy ez élvezetet okoz neki.
2019. aug. 24. 17:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!