Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tartunk itt? Miért ide...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartunk itt? Miért ide jönnek feltenni a kérdéseket az emberek a párjukkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Pl mit gondolhat, mit érezhet, miért csinálja ezt vagy azt.. rengeteg olyan kérdést tesznek fel itt amit pontosan a párjuknak kéne feltenniük ha releváns választ akarnak. Itt meg megy a találgatás és nyilván amelyik válasszal a legkönnyebb azonosulni azt tartják majd igaznak.

Mégis mit gondolnak, mennyire van ez jó hatással egy kapcsolatra?


2019. aug. 25. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Mert adódik úgy egy kapcsolatban hogy nem kapunk választ a párunktól, vagy saját maga sem tud rá válaszolni, így meg sem kérdezzük, vagy nem tudjuk hogyan tálalni egy adott témát.

Én már kaptam itt jó válaszokat korábban egy kérdésemre, és hasznos volt, nem gondoltam volna arra a lehetségességre, megoldásra amit itt a válaszolók ajánlottak.

2019. aug. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Én sem értem ezt az egészet, elvileg egy olyan emberrel vannak együtt, akinek bármit elmondhatnak, és ennek alap dolognak kéne lennie, hogy ha gond van azt megbeszélik egymás között.
2019. aug. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok esetben én sem értem. Máskor pedig egyszerűen jól esik az embernek kiírnia magából a dolgokat.

Az pedig már mindenkinek a saját dolga, hogyan kezeli a válaszokat. Volt, hogy én is kiírtam egy kérdést, de annyira irreális válaszokat kaptam, hogy inkább nem foglalkoztam velük.

2019. aug. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Mert jó érzés ismeretlenűl kiirni a problémát.Van amelyik válasz megnyugtat,másik bosszant,mindkettő egy új tapasztalat.
2019. aug. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Ahogy az első mondja.

Pl. amikor megkérdezed a párodtól, hogy mi a baj, bánt valami? Aztán azt válaszolja, hogy nem. De látod hogy van valami baja. Akkor leírod a körülményeket egy kívülállónak, és megkérdezed a véleményét, hogy ő hogy látja így segíthet kitalálni ha a párod nem mondja el.

2019. aug. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki akarja a pàrja orràra kötni ami benne kavarog.


Az ember a sajat gondolatait erzeseit szubjektiven akarja megelni. Kivancsi masok mit hogy latnak lehet ö a naiv, vagy lehet jok a megerzesei. A parunk ugye ugy befolyasol ahogy csak akar vagy szeretne.

El kell tusni vonatkoztatni

2019. aug. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az nem annyira hasznos ha állást kell foglalni hogy kinek van igaza, de néha olvasni itt jó tippeket, ötleteket ami még annak is hasznos aki nem a kérdező, hanem csak olvasó (pl nekem is volt itt hasznos tipp már valaki más kérdésénél)
2019. aug. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!