Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kokainozott a barátom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kokainozott a barátom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudja, hogy nem szeretem ha valaki drogokkal el, es a baratai kitalaltak, hogy tartanak egy kokain partyt es o ugy dontott, hogy o is megy, de megigerte, hogy o nem fog kokainozni mert tudja, hogy en nem orulnek neki (enyhen szolva). Szivem szerint el sem engedtem volna erre a hulye bulira, de mar regota depresszios es ugy erzi, hogy a baratai leszarjak, ezert is engedtem el, hogy ne miattam legyen kikozositve.


Amikor hazajott azt mondta jo volt a buli es nem csinált semmi rosszat. Masnap bevallotta (magatol), hogy kokainozott.


Mit csinaljak? Teljesen osszetortem, nem tudom mi lenne a jo dontes.



2019. aug. 25. 10:10
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
50%
De gondolom elég jól néz ki, így picit haragszol majd rá, de aztán megbékélsz. Kivéve, ha folytatja, mert akkor nem.
2019. aug. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 Hellmano ***** válasza:
49%
Az, hogy bevallotta egy jó pont, viszont a többi akkora negatív, hogy az elképesztő! Ha egyszer kipróbálta lehet többször is kifogja stb. lehet egy leendő drogossal vagy eggyütt időben vedd észre és lépj ki, ha netán ez lenne.
2019. aug. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
0%
Mi közöd van hozzá?
2019. aug. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
90%

A leírás alapján nem is kellett volna bevallanie, teljesen egyértelmű volt, hogy fog.

33/f

2019. aug. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Ha többször is előfordul, szakíts.
2019. aug. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

A nagy baj az, ahogy ő ezt megéli. Ha alapvetően boldogtalan, az élete rossz, akkor lehet ez most hirtelen egy olyan boldogság volt ami után még elviselhetetlenebb ez a borzalom amiben él (idióta munka, napi szemétségek stb.) és akkor nemhogy leszokni fog, hanem keményebben és keményebb anyagokkal preóbálkozik, el is jut majd a jó öreg meth szintjére, na onnan nincs visszafelé.


Nem a drogokkal van a baj, hanem azzal, hogy az élet annyira sivár és rossz, hogy egyre többen szoknak rá. Ha az élet jó lenne, a drog ott romlana meg ahol van, senkinek nem kellene.


De az élet nem boldog.

2019. aug. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 Diazepam ***** válasza:
0%
Sajnos a legtöbb ember nem azért vall be dolgokat, hogy ne csorbuljon a becsülete, hanem mert baromira lexarja a következményeket. Ha fontos lennél neki vagy nem ment volna el, vagy nem kokózott volna, vagy próbálná sírig titkolni, hogy ne veszítsen el. De neki mindegy, hogy vele vagy-e, akkor mi is a kérdés?
2019. aug. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
55%
Hintsd be vele a popsidat, hadd szívja le róla. 😄
2019. aug. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
69%
Fogadd el, hogy ez az első alkalom lehet a sok közül... Elég hülye barátod lehet, ha olyan haverjai vannak akik kiközösítik mert nem drogozik.
2019. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Kérj tanácsot megfelelő fórumokon, háziorvostól, addiktológustól, családsegítőtől, 12 lépéses önsegítő csoporttól, tehát szerezz infót, hogy TUDD, mivel állsz szemben!

És akkor tudni fogod, mit kell tégy.

Jelenleg nagyon, nagyon alulinformált vagy arról, mi mindent jelent ez, amit tudsz már.

2019. aug. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!