Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam annyiba, és lépjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam annyiba, és lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Ha hat év után végre munkahelyemen vonzalmatérzek egy pasi iránt, már régóta társkeresözöm es sok ferfivel összesodort az élet , de azt se tudtam mit kéne érezzek, gondoltam , ha szinglik vagyunk es mindketten akarjuk , akkor egyszeru a dolog , de most jöttem rá, hogy nem vonzódtam , nem volt kémia , kapcsolódás. ( kinézettöl fuggetlenul )

Nem is tudtam mit kéne érezzek .

Csak az elsö barátomnál éreztem hasonlót...

Ez a pasipocakos, stb mégis van benne valami ami megfog

Látom énsem vagyok közömbös neki , de nem lép, nem történiksemmi, azonkivul , hogy folyton méreget, leplezetlen kivancsisaggal bámul es szemkontaktust tart velem, es jön beszélgetni , utána meg szokottölelgetni ....

Arra gondolok, hogy lehet azért teszi , mert érzékel valamit az én viselkedésemben, hogy bejön nekem , nem tudom , én odafigyelek magamra es visszafogott vagyok

Látom , hogy ebböl több nem lesz, igy telt el egy félév ...

Sejtem, hogy van valakije , azt rebesgetik, hogy nemrég a nöje hozzaköltözött , hogy segitse a pasit nevelni a félárvánmaradt gyerekét ...

Ennyi év után végre érzekvalamit , és sokat tanultam ebböl a találkozásból , de úgy érzem , reménytelen a helyzet



2019. aug. 25. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt derítsd ki, hogy van-e valakije. Ha van, akkor hagyd, ha nincs, akkor ne legyél annyira visszafogott
2019. aug. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért az sem fair, hogy mondjak le mindenröl, csak azért mert most épp vanvalakije , kétévente csereli a nöit .
2019. aug. 25. 13:42
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Elég rossz ómen, ha X időközönként cserélni a nőt.



Te is csak egy leszel a sokból 2-4 év múlva.

2019. aug. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja, akkor várj még, ilyen óvatosan tartsd fenn ezt a "kapcsolatot" és lehet, hogy alakul belőle valami jobb.
2019. aug. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Most az ómenek nem érdekelnek
2019. aug. 25. 14:07
 6/11 A kérdező kommentje:
Mire várjak?
2019. aug. 25. 14:08
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
#Ja, hát az mindjárt más, akkor vesd bele magad a tutiba, h két év múlva lecseréljen téged is... 😅😅😅
2019. aug. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha van valakije,akkor hagyd békén.De előbb deritsd ki,hogy az a nő barátnő-e,vagy csak besegit neki a gyereknevelésbe.
2019. aug. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Baratnö
2019. aug. 25. 14:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Pocakos meg nője is van... Inkább ismerj meg engem, én legalább barátnőtlen vagyok és még jól is nézek ki! :-)
2019. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!