Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy csak nekem minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy csak nekem minden gyanús vagy ezek a dolgok tényleg furcsák?

Figyelt kérdés

Mióta együtt vagyunk a párommal már kismilliószor történtek olyan dolgok ami nekem furcsák, gyanúsak. Ne értsétek túlzottan félre nem vagyok féltékeny és nem mondanám hogy megcsalásra gyanakszok. De el szoktam játszani a gondolattal hogy a párom miért csinálja néha bizonyos dolgokat/hogy keveredik helyzetekben és ilyenkor eszembe jut hogy mi van ha félrejár. Hogy értsétek pl: egyszer hamarabb hazajött munkából pedig még nem telt le a munkaideje, azt mondta eljött egy fél órával hamarabb mert találkozott egy barátjával és elmentek a dohányboltba kávézni és mikor hazajött volt két szórólap a kezében, pont ugyanolyan amit én is aznap vettem ki a postaládánkból, azt mondta a dohányboltban kapta.

Az én gondolatmenetet az hogy hogy lehet hogy a dohányboltban osztogatnak szórólapot. Én nem sűrűn járok dohányboltba de még nem láttam hogy ott osztogatnának. És mivel a postaládánkban is ugyanolyan volt nyilván más ládájába is a városban bedobták ezeket és ebből jön az hogy mi van ha a párom valami nőnél volt aki pont akkor nyitotta a postaládáját mikor mellette volt és oda adta neki mert neki nem kellett a párom meg hazahozta.

Tudom hülyeség de ez tényleg nem féltékenység csak ilyen nagyon agyalós vagyok és érdekelne hogy mások ilyen érthetetlen dolgok miatt gyanakodnának e vagy csak én vagyok ilyen észjárású? Mert ez csak egy a sok ilyen kis nagyon apró dolgokból amik nekem furcsák mióta együtt vagyunk. Olyan vagyok hogy amire én nem találok logikus vagy számomra normális magyarázatot mint például erre a történetre az nekem gyanús. Közben lehet hogy tényleg ott kapta csak én nem tudom elképzelni. Ezek a "paranoiás" gondolatok miatt beképzelhetek olyanokat mint hogy hűtlen a párom pedig nem is és valami tök logikus dolok történt csak az nem jutott az eszembe? vagy van hogy egyszerűen csak nem kell magyarázat mindenre mert nem.voltam ott és nem tudom hogy történt és csak higyjem el? Amúgy ne nézzetek bolondnak, halak vagyok mindig gondolkozok meg álmodozok :D


2019. aug. 25. 15:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Te nem "halak" vagy, hanem sültbolond. Egy percet nem élnék veled, és szerintem a pasid is rövid időn belül pattanni fog.
2019. aug. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus. Te tényleg nem vagy normális.
2019. aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez még az én bonyolult lelkemnek is sok.
2019. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hasznalsz valami narkotikumot?
2019. aug. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan beteg vagy. Egy szórólapból arra következtetni, hogy megcsalt?? Nem lett volna egyszerűbb megkérdezni tőle, hogy honnan van a szórólap, minthogy elkezdesz rajta agyalni?
2019. aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

Halak uralkodo bolygoja a Jupiter (tradicionalis) es a Neptunusz (modern).


A Neptunuszhoz (es a 12. hazhoz) tartozik a modosult tudatallapot, addiktiv kabitoszerek, abszint stb.

2019. aug. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

De hát kérdeztem, írtam is hogy azt mondta a dohányboltban kapta.

De sajnálom hogy nem érkezett még komolyan válasz.

Ne aggódjatok nem terrorizálom a párom féltékenységi rohamokkal ez csak az én fejemben játszódott le. Mert nem értem hogy kaphatott a dohányboltban szórólapot ugyanolyat amit az emberek postaládájába tesznek, és nem a miénkből vette ki mert én pont utána vettem ki a mi ládánkból.

2019. aug. 25. 16:11
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én azért kíváncsi lennék a többi gyanús dologra is.
2019. aug. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
12%
Hát, pontozzatok csak le, de dohiboltban tényleg nem osztogatnak szorolapot,amiből az következik hogy a pasi hazudik. De ha egy csajnál lett volna, akkor nemhiszem hogy onnan haza vinne dolgokat, mert az nagyon amatőr.
2019. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

De most más ladajából meg minek hozná el?

Írnál mèg fura helyzeteket? Mert azt írtad kismillió dolgo törtènt, de csak egyet írtál le, csak azon rágódsz. Most ebből az egy szituból nem igazán lehet tudni.

2019. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!