Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg szemét vagyok, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szemét vagyok, mert szóltam a szüleinek, hogy évek óta drogozik?

Figyelt kérdés
Megtudtam, hogy a barátnőm bevett egy ecstasy tablettát pár napja. Azt is megtudtam, hogy 4 éve évi 1 alkalommal, nyaranta előfordul, hogy él vele. Nagyon dühös lettem, a falhoz szorítottam, de nem bántottam, és mivel nem hiszem el, hogy évi 1x lehet ilyet csinálni, és egyébként is nagyon ijesztő, ultimátumot adtam, hogy ha nem megy el elvonóra, akkor szakítunk. Azt mondta, hogy oké, akkor szakít, mert nincs mivel elvonóra menni, mivel nem függő. Utána azzal jött, hogy semmivel sem undorítóbb annál, minthogy én 2-3 havonta úgy berúgok, hogy előfordul a hányás és nem teljesen emlékszem másnap. Erre nem bírtam tovább és felhívtam a szüleit, hogy intézkedjenek, ha fontos nekik a lányuk. Azóta nem beszél velem, minden csatornán letiltott, az utolsó szava az volt hozzám, hogy utolsó szemét vagyok.
2019. aug. 25. 17:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
82%
Igen, szemét vagy.
2019. aug. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
85%
Igaza volt
2019. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Mégis miben volt igaza? Igazi álszent, ha elmentem bulizni a régi barátaimmal, akkor mindig ő könyörgött nekem, hogy ne hányásig igyak, sejtelmem sem volt, hogy egy drogos beszélt nekem erről...
2019. aug. 25. 17:45
 4/35 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy normális.
2019. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
79%

Ebben igaza van, hogy évi egy ilyen buli nem okoz függőséget, így nincs mivel elvonóra menni. Abban is igaza van, hogy nem undorító b vagy veszélyesebb a bebaxásaidnál. Jogod van nem tolerálni, joga van nem tolerálni, hogy nem tolerálod, joga van beszüntetni veled minden kapcsolatot, ha beszopatod. Gondolom a szülőknek úgy mondtad, hogy drogos/függő, nem úgy, hogy évi egyszer bogyózik, szeretnéd, ha segítenének őt meggyőzni, mert te nem tudod.

33/f

2019. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
82%

Az eki egyáltalán nem annyira addiktív. Mármint az alkoholhoz, cigihez, koffeinhez képest. Képzeld el, hogy ezekből évente egyet fogyasztasz... rászoksz? Az elvonós gondolatod röhelyes!

(És akkor még erre rájön, hogy hányásik iszod magad 2-3 havonta... MIVAAAN??? Mire háborodsz fel akkor Ember!?)


A spicliskedés meg elég gyerekes. Szüleinek?? Komolyan?? Egy felnőtt nőt?? Biztos nem tini kategória? 🤔

2019. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
82%
Elég fsz vagy. Jó hogy tiltott. Fogalmad nincs a drogokról. Ha lenne akkor tudnád hogy amiről beszélsz az nulla semmi. Te pedig egy alkoholista agressziv állat vagy.
2019. aug. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
80%

Aki rendszeresen így bebaxik, az csak ne erkölcs csőszködjön!


A következő kapcsolatod előtt nézz magadba, de nagyon, mert nehezen találsz másik csajt, aki tolerálja.

2019. aug. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
81%

Hűha,évente bedob egy ekit,egy ekkora drogosnak valóban elvonón a helye :D

Agresszív iszákos féreg vagy,jól tette hogy letiltott.

2019. aug. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
80%
Kedves kerdezö egy vadbarom vagy
2019. aug. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!