Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjem egy bunkó, mit csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem egy bunkó, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy OKJ - s tanfolyamot, ami többnyire hétvégén van. De lesz pár hétköznapi nap is, kb két - három hetente egy, két nap. Mivel én még gyed - en vagyok, a hamarosan két éves kisfiammal, azt találtam ki, hogy ne kelljen férjemnek szabit kivennie, így beadnám a picit egy családi napközibe azokra a napokra, míg én suliban vagyok. Erre férjem úgy megsértődött, hogy ilyeneket mondott rám, amiért nem rá akarom bízni a fiunkat, hanem (őszerinte) idegenekre, tehát a bölcsibe adnám (valóban nem mondtam azt, hogy azért adnám be, hogy ne kelljen szabit kivennie, ezt nem is várnám tőle, szerintem ez egyértelmű, ő szerinte meg az az egyértelmű, hogy vesz ki szabit, ennek ellenére én idegenek közé akarom adni a picit, mert " nem bízom benne")

Tehát ilyeneket mondott : mindenkinek jobb lenne, ha megdöglenék, senkinek sem hiányiznék, a szüleim utálnak, a testvéreim sem kíváncsiak rám, egy senki vagyok, költözzek el, mert ebbe a lakásba, amiben lakunk, abba én semmit sem hoztam /vettem, a földön aludjak mert az ágyat ő vette. Teljesen ledöbbentem. Férjem tipikus hirtelen haragú, szokott mondani cifrákat, sokszor mert elbeszélünk egymás mellett, de ez a tegnapi... Hát egyszerűen nem térek magamhoz. A mondanivalója részben igaz, de a szüleimmel és a testvéremmel jóban vagyok, egyikkel sincs konfliktusom, kisebb viták vannak, de heti szinten beszélek mindenkivel. Az anyagi dolgokban igaza van, egy senki vagyok, érettségim van és egy OKJ - s, de abban még nem dolgoztam, vendéglátós voltam terhesség előtt. Valóban, a lakásba nem tudtam venni semmit, a spórolt pénzem (kb 400 ezer Ft) a babára ment, születése előtt, pl orvos, ruhák, babakocsi, így is több mindent használtan vettem pl a baba kocsit, mert nem volt több pénzem. Férjem stabil anyagi hátterű, jelenleg is jóval többet keres. Ami pénzt kapok, szinte mind felélem : gyerekruhák/kellékek minőségibbek, egészséges ételek, magamnak műköröm, és néha kozmetikus, de ennyi, ruhát régen vettem már magamnak.

Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ilyeneket mondott... Soha nem gondoltam volna, hogy így járok, jelenleg semmi félretett pénzem nincs. Ha ezt tudom, akkor spóroltam volna a házasság alatt, de nem gondoltam volna ezt róla, hogy így beszél velem.

Nyilván az lenne a legjobb, ha azonnal elköltöznék, ugyanis már volt több olyan veszekedés, amikor kimondtuk, hogy vége a házasságunknak. De utólag elmondta, hogy azért mondott olyanokat, hogy bántson.

Nem tudom mit tegyek, már azon gondolkoztam, hogy elküldöm valami terápiára, mert sokszor minden apróság, ami vagy félreértés vagy tényleg kis semmiség, akkora feneket kerít a dolognak, olyankor úgy belelovallja magát, hogy eszméletlen miket mond nekem.

Mit tegyek?


2019. aug. 25. 17:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%
Ennek a házasságnak vége van. Költözz haza a szüleidhez a gyerekkel. Szerintem ezekre a mondatokra nincs bocsánat.
2019. aug. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
38%
A reakciójától eltekintve igaza van. Miért nem mered rábízni a gyereket?
2019. aug. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
58%

Ne váljatok el! Rohadtul megérdemlitek egymást!

Csak a gyereket sajnálom.

2019. aug. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
20%

Hozzá sem kellett volna menni. Akkor senkitől nem kértél tanácsot. Most meg oldjuk meg, amit elrontottál?


Volt házassági szerződés? Ha igen, megjártad. Ha nem, tiéd a vagyon fele, tessék elhúzni vele mihamarabb.


F, 38

2019. aug. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Valójában rá merem bízni, de nem gondoltam volna, hogy azt gondolja, hogy vesz ki szabadságot azokra a napokra. Tehát elbeszélünk egymás mellett. Ő sem és én sem fogalmaztunk világosan. Ennek ellenére nem is próbálta tisztázni, a nagy sértegetések közepette nyögte ki, hogy venne ki szabit ennek ellenére én miért adnám más kezébe a picit? Akkor mondtam neki, hogy én meg úgy gondoltam, hogy menjen bölcsibe, eszembe sem jutott, hogy megkérjem, hogy vegyen ki szabit miattam.

A legszomorúbb az az, hogy nem érdekli, hogy ezt a pici végighallgatja, illetve többször is megfenyegetett, hogy szétveri az arcomat, kiveri a fogaimat.

2019. aug. 25. 17:59
 6/29 anonim válasza:
96%

Őszintén? Első ránézésre nárcisztikus jellemnek tűnik amin lehet javítani,de ha már korábban is csinált hasonlókat veszekedéstől függetlenül akkor nincs mese, muszáj dobbantani. Sokan kétségbe esnek hogy egyedülálló nőként gyerekkel az oldalukon nem kellenek majd senkinek,de szerencsére ez nem így van :) Ha pedig az arrogáns férjnek jó anyagi háttere van azt hiszem nem lesz gond a gyerektartás rendszeres befizetésével!


Egyébként volt részem hasonlóban csak fordított felállásban mert abban a kapcsolatban a barátnőm volt lobbanékony természetű és nem egyszer tettlegességig is fajult kettőnk közt 1-1 veszekedés. Szerencsére azóta szétmentünk se közös gyerek, se vagyon nem maradt amin utólag civakodnunk kellene :D

2019. aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
30%
Te beteg vagy :O
2019. aug. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
30%

Azért beszél veled így, mert megengeded neki. Ezt már a kapcsolat legelején le kellett volna vele tisztázni. "Itt van a határ, eddig mehetsz el."

Egyébként meg nem volt igazad, a gyereket ketten csináltátok meg, kettőtöknek kell a döntéseket is meghozni, az apának joga van otthon lenni a kicsivel, az övé is.

2019. aug. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Tudom hihetetlen, de nem volt ő ilyen :(

Kb két-két és fél éve ilyen agresszív állat.

Hat éve vagyunk együtt. Házassági szerződés nem volt.

Nem tudok senkihez menni :( különben már rég elmentem volna. Pénzem sincs albérletre. Amióta megvan a kisfiunk, nagyon ritkán adott nekem pénzt, pedig tudja, hogy mennyire kevés, amit kapok csed /gyedre, mégsem vette figyelembe, hogy azért kevés a pénzem mert 60%-ot kapom csak a fizetésemnek. Szoktam mondani, hogy vennék pl egy telefont részletre, vagy hűtőt, mosógépet (mert nekem van szükségem rá, ezért vegyek én, mivel nem tetszik a régi... Tetszeni tetszik, csak már régi, kattog, búg stb) de nem tudom mindig kispórolni havonta. Pontosan tudja ezt, és azt is, hogy esélyem sincs menni sehova, ezt használja ki és visszaél vele. Tudja, hogy bármit megtehet velem. Nem is tudom milyen ember az ilyen.

2019. aug. 25. 18:07
 10/29 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos én engedtem ezt hogy így beszéljen velem, veszekedésekkor én általában némán hallgatom és sírok... Gyenge jellem vagyok ez igaz.

A pici dolgaiba természetesen van beleszólása, de lassan két éves, és - most figyelj, kedves válaszoló - soha nem ment át éjszaka hozzá! Soha! Illetve az esti altatások is mindig rám maradnak. Ezt azért fogadtam el, mert mondta, hogy ő dolgozik, nem mehet fáradtan dolgozni, fejben ott kell lennie.

Egyébként a gyerekkel alig van, játszótérre kb kétszer vitte, itthon csak kergeti a picit, ennyit tud. Egyszerűen nincs el vele a gyereke, nem tudja mit mondjon neki.

Szóval igen, ketten kellettünk a "megcsináláshoz" de én nevelem, én vásárolok neki, a férjem meg fizeti a lakást és a rezsit. A gyerek nevelés meg a nő dolga. Ő szerinte. Tehát ha úgy nézzük, tényleg szívesebben vinném gondozónőkhöz a picit, az apjával nem lenne meg, ráadásul az apja folyton tv előtt ül... Pl ma is, nézi a tv-t, a pici bemegy hozzá, és nézi ő is. Többször megbeszéltük, hogy nincs szükség még a tv-re, van mesekönyvünk, autóink, gyurma, marokceruza, ujjfesték stb rengeteg minden. Erre ő csak tv-t képes nézni.

2019. aug. 25. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!