Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyha a barátom más nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha a barátom más nőkkel is foglalkozik mennyire jelent bajt?

Figyelt kérdés

Nagyjából fél éve vagyunk együtt, együtt is élünk, először barátok voltunk úgyhogy nunk gyorsan ment. Eleinte nem zavart, hogy más nőket is néz amíg barátok voltunk volt hogy együtt néztünk csajokat...viszont ez megváltozott amióta együtt vagyok vele..rájöttem, hogy többszáz, illetve ezer fölötti szamú nőt nezeget napi szinten többször. Amíg ül a wcn..amíg valamire vár, miztán felkel vagy ami a legrosszabb volt egyszer szex után mellettem fekve..elkezdett zavarni mert én a testemet közel sem lázom szépnek ő pedig tökéletes, formás, megcsinált, tetovált, műkörmös, póthajas csajokat bámul...nos én ezek közül egyik sem vagyok...ez is sokszor benne van a fejemben, hogy egy szép napon majd rájön én nem vagyok ilyen és elhagy vagy megcsal egy ilyen lánnyal...

Az a helyzet, hogy most kiderült, hogy néha maszturbál is..nem akart nyilatkozni arról, hogy mennyit...de ez megint csak aggodalmat okoz és szomorúságot!

Tudja, hogy borderline személyiségzavarom van és jelenleg ezek miatt nagyon depressziós vagyok, elkezdtem edzeni járni, hogy jobban érezzem magam és hogy jobban tetszek neki...de valahogy minden nap legalább egy olyan dolgot mond ami romba dönti az elképzeléseimet arról, hogy majd minden jó lesz.

Már nem vagyok annyira boldog, mint az elején bár tudom amúgy is nagyon labilis vagyok, mindig is az voltam csak úgy érzem hogy ezt ő nem csak hogy rosszul kezeli de hülyének néz miatta. Most fogok elmenni majd egy pszichológushoz, hogy jobban legyek de azt is hülyeségnek tartja...

Kikövetett már egyébkent az instagramos lányokból pár százat de néha meg jönnek az újak ugyanúgy és már nem tudom, hogy mit tegyek! Szeretem és ő is nagyon sokszor mondja ..de mégis szomorú vagyok és nem tudom neki igazán elhinni! :(

Külső szemlélőként mi a véleményetek?



2019. aug. 28. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Instagram.. már az nevetséges, hogy bármit komolyan veszel amit ott látsz. Ha a srác komolyan veszi azokat, miközben ott egy hús-vér nő mellette, akkor pedig nem jó párt választottál.
2019. aug. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Áááá nem baj....XD
2019. aug. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Minden férfi maszturbál, ez ne zavarjon. A többi, amit leírtál viszont szerintem nem jó. Megértem, hogy nem tetszik.


F

2019. aug. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem változik-amire kevés az esély-akkor lépjél amíg nem késő.Vagy életed végéig pszichológushoz akarsz járni?
2019. aug. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Ennek a jóembernek nincs más dolga, mint ezrével követni idegen nőket? Ez engem jobban zavarna.
2019. aug. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fantasztikus jövő áll előttetek, boldogság őszinteség vidámság....
2019. aug. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!