Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet komolyan venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet komolyan venni egy olyan embert, aki folyton csak ígérget?

Figyelt kérdés

Mindig megígéri, hogy ez lesz, az lesz. Pl két éve ígéri a gyereknek, hogy kifesti a szobáját olyanra, amilyenre szeretné. Eltelt a nyár. Most megemlítettem neki, hogy megint úgy maradt, mert minden haverjának minden nyűge fontosabb volt, mint ez. Erre a válasz: azért nem csinálta meg, mert nem pakoltam ki a gyerek szobáját. Tudni kell, egy kicsi lakásban élünk, magyarul ha reggel kipakolom, este vissza kell pakolni, hogy tudjunk hol aludni. Pedig még apám is eljött volna megcsinálni, mert ért hozzá, de a férjem egyszerűen senkit nem enged semmihez közel.

A kanapé megadta magát kb másfél éve. Szerinte jó az. Amikor már sokszor mondom, akkor rámhagyja, hogy oké, megcsinálom és minden marad úgy, ahogy volt.


2019. aug. 28. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Így sehogy.
2019. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Meg lehet változtatni? Vagy idővel még rosszabb lesz?
2019. aug. 28. 11:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Kevés az esély,hogy megváltozzon,sajnos.
2019. aug. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor fizethetek egy szakembernek úgy, hogy a férjem mindent meg tudna csinálni. Csak mindig azt mondja, hogy nincs ideje, mert dolgozik.
2019. aug. 28. 11:55
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy megcsinálod te magad, aztán egy életen át az orra alá dörgölheted. :D
2019. aug. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem fog megváltozni soha. Csak rosszabb lesz, hőbörgős parazita. Emellett esetleg más nőkkel is chatelget és találkozgat majd.



Zavard el és keress mást.

2019. aug. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sehogy, egy ilyen ember soha nem fog megváltozni, meg se próbálnám komolyan venni egy idő után. Hívj szakembert, lehetőleg akkor, amikor a férjed is otthon van, hadd égjen a pofája, talán ettől észbe kap.
2019. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jajj dehogy változik!

Exem ilyen volt, amikor megismerkedtünk már 6 éve keresett saját lakást (albérletben van). 2 éve szétmentünk 1,5 év után, azóta sincs. Egy évtizede(!) keres lakást (én az első kereséstől a beköltözésig számítva 9 hónap alatt érdekes mód megoldottam).

Hétköznapibb példák:egy szekrény megrendelése 6 hónapig tartott (azt meguntam és 10 perc alatt megrendeltem neten), 30nm-t kitakarítani fél nap (nekem 1,5 óra és alapos vagyok), a nyaralásokba energiát belefektetni nulla (pl csak megnézni, mennyiért lehet szállást szerezni)... Szörnyű!

Életem legjobb döntése volt otthagyni. Senki nem bírja ezt ép ésszel, akinek egy minimális ambíciója és igénye van arra, hogy haladjon az élettel. Legyen az olyan kicsi ambíció is, mint kifesteni egy gyerekszobát.

2019. aug. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És a legnagyobb baj az, hogy nem ismeri be, hogy miatta nem halad semmi. Mindig más a hibás,ő sosem. Ő mindig a körülmények áldozata.
2019. aug. 28. 16:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem fog megváltozni, hagyd el.
2019. aug. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!