Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok embert miért zavar, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok embert miért zavar, ha egy nő úgymond beleül a készbe egy gazdag férfi oldalán, ha az ő életükre ez nincs ráhatással és tőlük nem vett el semmit?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, de észrevettem és nem értem.
2019. aug. 28. 11:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
56%
A baj az ami utána művel az adott ember. Úgy értem eljátssza a nagyon menőt és úgy tesz mintha ezt mind ő érte volna el, sokszor még nyíltan le is nézi a többieket, mert "azoknak nincs" ami neki van.
2019. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
50%
Irigység. Mindenki szeretne jó életet, és nem szívesen lát olyat, aki ráadásul szerinte kevésbé érdemli ezt meg, mert csak egy fiatal buta liba (még ha valójában nem is az). De az élet nem fair.
2019. aug. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
46%
Mert a sikertelen emberek szeretnek irigykedni és mindenkit utálni, aki sikeresebb vagy szerencsésebb náluk.
2019. aug. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%

Engem sem zavar, nő vagyok és én is néha elképedek milyen gyűlölet cunamit kap a félkegyelmű Vajna Timi is, jobban hörögnek rá, mint egy erőszaktevőre.


Inkább az, amit az első válaszoló ír, két olyan nőismerősöm is van, akiket totálisan eltartanak, de úgy, hogy takarítónő jár hozzájuk, tehát nem is htb-k. Na és ők okoskodtak nekem munkaügyi dolgokban, például.


És sokan ilyenek.


Amikor egy drágább termékeket árusító üzletben dolgoztam, ne tudd meg hogyan kezelt némelyik aranyásó vagy plázacica. Mintha valami rongydarab lennék. Volt hogy bejött egy Zimány szerű p--csa és fikázni kezdte a termékeket, aztán velem beszélt totálisan lekezelősen rihegve-röhögve, miközben a könyökhajlatban ott fityegett a drága táskája.

És nem vett semmit, csak genyózni jött be.

Komolyan mennyire kell embertelennek lenni, hogy a jó kényelmes pozíciójából alázgat egy minimálbérért robotoló szerencsétlent?

2019. aug. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
63%

#3


Nem mindenkit utálunk, csak az olyanokat akik utána képesek előadni, hogy ők mennyit dolgoztak érte, holott egyetlen dolgot tettek érte. Viszont azt aki elérte a sikert - az ilyen nő férje, vagy fordított nemekkel a felesége - már megérdemli az elismerést.


De a ballaszt nem. Ahogy a gyerekeinél is kifejezetten rossz tud lenni amikor keménykednek a suliban - fater pénzével. Úgy könnyű.

2019. aug. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
51%

Jaj hagyjátok már ezt a irigység dolgot.

Ha normálisan viselkednek akkor marhára nem érdekel.

2019. aug. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
69%

#5

Mondj már nekem egy nőt, aki eltartott, de azt hangoztatja, hogy mennyit dolgozott.

2019. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
58%

#7


Soroljak neveket, amik neked nem mondanak semmit? Mind a távolabbi ismeretségi kör tagjai, van olyan is akinek zabigyereke van, ezáltal a milliárdos fater minden pénzt odaönt amit ő éppen kitalál... és konkrétan az egész családja ebből a milliárdosból él, mind besunnyogtak a cégéhez stb.

2019. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
37%
Azért meg is kell fizetni a luxust, semmit nem adnak ingyen. Nem irigylem egy percre sem az ilyen hölgyeket, rideg érzelemmentes kapcsolatban élnek általában, ezért inkább vesz egy macskát vagy csivavát, hogy legyen aki szeretgeti. El kell tűrnie amikor a pasas nyiltan csalja másokkal is, teljesen idomulnia kell a férfi szexuális szokásaihoz és hangulatingadozásaihoz, hiszen menesztve lesz ha ezeknek nem tesz eleget. Nem hízhat, mindig tökéletes megjelenést kell adnia stb. Köszi:))
2019. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Azért mert a legtöbb esetbe a p-jàn kívül nincs semmi amit bele adott volna . Ellenben nagyon gyakori hogy utánna úgy viselkedik mintha az ő érdeme és munkája lenne hogy úgy élhet . És ez háborít fel kb mindenkit hogy amíg sok ember tanulással , ésszel , kemény fizikai munkával semmit vagy csak keveset tud elérni addig ezek a “nők” a p-juk miatt megkapnak sok mindent
2019. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!