Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is úgy látja, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is úgy látja, hogy az idősebb férfiak sokat okoskodnak? 🤔 Tisztelet a kivételnek. L19

Figyelt kérdés
korkülönbség, kapcsolat, tudálékos, férfi, arrogancia, partner, nő, intelligencia, szerelem
2019. aug. 28. 15:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%
Én meg azt tapasztalom, hogy a huszonévesek olyan okostojások, mintha lenne vagy 80 év élettapasztalatuk.
2019. aug. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%

Az idősebbek általában érettebb gondolkodásúak és bölcsebbek a tapasztalataik miatt. Nem tisztelet a kivételnek.

19L

2019. aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A privátosoknak üzenem nem keresek szekszpartnert.😄🙄
2019. aug. 28. 15:19
 4/21 anonim ***** válasza:
42%
Szeksz? 😃 Lenni magyar? Figyi, van a hulye, aki okoskodik, meg az okos, aki hulyeskedik. Na en az utobbi vagyok venemberkent. 31F
2019. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%
Szeksz, jézusom 😱 Te inkább hallgass!
2019. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
20%

Kérdező, nagyon sajnálom, hogy te már 21. századi vagy, de azt még jobban, hogy igénytelen és trehány vagy szellemileg arra, hogy más generációkat, régebbi európai társadalmakat, szokásokat, Értékrendeket, történelmet olvass és jobban Megértsd az embereket. Minthogy ezeknek a normális emberi szokásoknak hiányában vagy, természetes, hogy "arrogancia" szót is butuskán használod, nem érzed az eredeti jelentését, tartalmát.

A te választásod, hogy tovább bambulsz bután a tiktok-on, insta műnőkön vagy a vadkapitalista tinderen. Engem (és sok mindenkit) a szüleim a könyvek szeretetére, állandó minőségi műveltségre és természet szeretetre neveltek.

2019. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%

Ennél egy fokkal még a "sex" is jobb...

Amúgy, sose leszel egyenrangú idősebb pasikkal 19 éves létedre kapcsolat szempontjából, mit csodálkozol? :D

2019. aug. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
44%
Én is azt hittem. Volt egy 50 éves tanárom annó aki jófej volt nagyon, viszont néha úgy éreztem okoskodik. Mostanában, mikor találkozok vele túrázásoknál, jöttem rá arra, hogy nem okoskodik hanem van egy elég merev értékrendje ami kb ebben a korban már nehezen változik. S az ember általában ragaszkodik ehhez az értékrendhez. Ennyi idősen kb megtanul hallgatni ha nincs mit mondania viszont amit tud azt tudja, és amikor arról van szó akkor beszél is róla. És igen, az élettapasztalat valóban tudást hoz magával
2019. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Direkt írtam így nagyokosok, hogy ne akadjon fel a trágárság szűrőn!😏 Te lenni hülye??? Azon kívül, hogy a nyelvtani hibákat keresünk lenne szíves valaki a tárgyra fókuszálni?
2019. aug. 28. 15:42
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
A 'szex' szó nem egy trágár kifejezés... Leülhetsz.
2019. aug. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!