Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csupán egy csajhaver, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csupán egy csajhaver, vagy jogos az aggodalmam?

Figyelt kérdés

Kedves párom (21) nemrég újra elkezdett találkozgatni egy lánnyal, akivel már évek óta csak chateltek, mert a lány párkapcsolatban volt. Most, hogy szingli lett a lány, találkoznak. Sajnos ezért én belenéztem a messengerbe, mert összeköltözés előtt vagyunk, és nem akartam megütni a bokámat. Amit találtam, és zavar:

- Lány írta: "meztelenül fekszem épp az ágyban"

- Másik eset: bikinis képet küld, amin kb csak a seggét látni.

-Harmadik eset: Kérdeztem a páromat hogy hova készül annyira, azt mondta sehova, csak megigazította a haját. Utólag kiderítettem, hogy engem elvitt a vonatra,elbúcsúztunk, azután meg találkozott a csajjal, elvitte kabriózni. Egy szelfit még küldött is neki a lány a messengeren.


Sajnos ittasan nagy drámát csaptam. Ki mit gondol?



2019. aug. 28. 16:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mar a messenger üzenet utan sem vesztegettem volna az idomet erre a "kapcsolatra". A parod nem tisztel, nem becsül es le se szar. Semmi ertelme ennel tobbet tanusitanod fele neked sem.
2019. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Én azt gondolom, hogy már az elején le kellett volna szögezni, hogy az ex-nőd kerüld, mert engem zavar.


Ha ez mégis elmaradt akkor a következő van, megbeszélem vele, hogy zavar a dolog, ne találkozgasson vele meg ne beszélgesen vele, vagy ha már mégis lehetőleg olyat, amit 1 semleges ember sem néznek flörtölésnek még véletlenül sem.

2019. aug. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Jogos az aggodalmad, mert egyértelmű, hogy félrekacsint/megcsal. Így nem hogy az összeköltözésnek nincs értelme, de szerintem a kapcsolatnak is annyi.
2019. aug. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Megjegyzem, a lány is és a párom is azt mondja, semmit nem csináltak és nem is fognak, ők BARÁTOK. Na erre mit mondhatnék?
2019. aug. 28. 16:38
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Tudjuk már, hogy milyen ez a csak barátok vagyunk sztori. Véletlenül beleül majd a csávóba. Keress egy értelmes, gerinces férfit. Jobbat érdemelsz!
2019. aug. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Hát, nekem volt fiú barátom, aki csak barát volt. Soha nem küldtem neki ilyen fotókat. Elég gyanús, hogy ők ketten kavarnak.
2019. aug. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
"semmit nem csináltak és nem is fognak, ők BARÁTOK" - nem ertem, hogy minek vagy meg vele annyira beszeloviszonyban hogy ilyesmit elo tudjon neked adni. Minek pazarolod az idodet ilyen bullshitek meghallgatasara?
2019. aug. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Hellmano ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem lesz összeköltözés, ha van egy kis gógyid!
2019. aug. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Jogos a kiakadás, bár én nem tudom hol itt a kérdés. Rég kibacctam volna mint macskát szarni, aztán mehet a "barátnőjéhez".

Nem veszed észre, hogy totálisan megalázó helyzetben vagy???

Ne legyél már ennyire szolgalelkű birka.

2019. aug. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Ramos ökle ***** válasza:
95%

Mindketten azt mondják, h csak barátok? :D Azta. Ki gondolná, h ezt mondják. Pedig ilyenkor mindenki megmondja, h "igen, kamatyolunk, de ennyi".

Tudom, h meleg van mostanában, de ébredj fel! :D

2019. aug. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!