Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés

29/F vagyok, és 6 éve vagyok együtt a párommal 25/L. Fél éve jegyben járunk, 3 éve együtt is élünk. Szeretjük egymást, persze a szerelem már átalakult egy erős szeretetbe / megszokásba, sok közös szokással.


Ez a szép, és jó része. Viszont gyakran előfordul, hogy verbálisan bántalmaz, és most nem ilyen primitív dolgokra gondolok hogy "kva anyád". Lelkiismeretfurdalás-keltés, leereszkedő mondanivaló és stílus, mintha kicsit kontrollmániás is lenne, manipulatív talán, dehát ugye a szerelem elfedte ezeket a dolgokat, és átnéztem felettük. Persze én vagyok a "mindene", "ne hagyjam el soha".


Pár naponta, hetente előjön ez a dolog, ekkor mindig van egy kis törés és elbizonytalanodás. Ő nem hiszi, hogy ezt csinálja. Hosszútávú célok se egyeznek 100%osan. 1-2 éven belül mindenképp gyereket akar, nekem jó lenne 5 év múlva is. Már az se biztos, hogy tőle akarnék. Bármikor amikor megbeszéltük, hogy ez így rossz, mindig a jó oldalát mutatta, én vagyok a "mindene", megtesz bármit, csak ne szakítsunk. Nem sajnálatnak mondanám hogy még együtt vagyok vele, inkább szoros kötődésnek, megszokásnak, persze utóbbit is a jó értelmében. Mégis sántít a dolog..Amikor pedig szakítanánk, akkor mindig az jár a fejemben, hogy nem tudnám nélküle elképzelni, meg minden rá emlékeztetne.


Viszont pár hónapja felbukkant egy másik nő akit megismertem a szomszédos munkahelyen, sokat beszélgettünk, nagyon kedves és nagyon hasonlítunk egymásra. Mehetne tovább is a dolog, szerintem értitek a klisészerű sztorit.


2019. aug. 29. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem,hogy azért vagy dillemában mert felbukkant az a másik nő?

Azelőtt eszedbe se jutott a szakitás?

2019. aug. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem külső szemlélőként egyértelmű,hogy szakíts a régivel. Persze van benne kockázat, hogy az új milyen lesz de mindenképpen jobb ez a megoldás mint ebben a kakában maradni amit te most párkapcsolatnak nevezel.
2019. aug. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most kétségeid vannak, inkább most menj. Jobb, mint egy drága esküvő, pár elvesztegetett év, és esetleg egy gyerek után.
2019. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Azért csinálja, mert ilyen tejbetök módjára viselkedsz.

Kicsit alázgat, aztán amikor megunod, akkor persze "te vagy a mindene".

Amúgy, ha megpróbáltad megbeszélni vele, de nincs eredménye, akkor persze, h jön majd egy másik, aki tetszeni fog. Mert olyan helyzetben vagy, ami neked nem annyira kellemes.

A jó döntést nem tudom. Ha a mostani helyzet javítható, akkor tedd azt, ha meg nem, akkor ott az új helyzet.

2019. aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, én csak egyet tudok, ez a mostani helyzet jobb nem lesz. Esküvő után, gyerek után már csak sz....rabb lesz.
2019. aug. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. #1 előtte is felmerült, sokszor, de most nyilván ettől erősebben jelentkezik az egész. #4 jól látod, csak furcsa, hogy ilyenkor meg jajgatás van, ha ő is tudja hogy lesz még ilyen.
2019. aug. 29. 14:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó bekezdés a lényeg. Az előző 3 bekezdés csak a tiráda, miért fogod elhagyni.
2019. aug. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen tema kapcsan jonnek a lelkiismeretfurdalaskelto megjegyzesei?
2019. szept. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!