Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom a kapcsolat elején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a kapcsolat elején be akart mutatni egy olyan lánynak akivel korábban lefeküdtek párszor. Ott kellett volna hagynom azonnal?

Figyelt kérdés
Bemutatott a lánynak akivel lefeküdtek régebben. Mivel barátok maradtak utána azt szerette volna hogy én is legyek jóba a lánnyal. A lányon látszott egyébként, hogy egyáltalán nem vagyok neki szimpatikus, de ezek után is kellett vele még találkoznom. Szerintetek akkor ott kellett volna hagyjam a srácot?

2019. aug. 29. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, tiniknél (a kérdésből ítélve nyilván azok vagytok) ez még nem szokás, de talán, esetleg, nem is tudom, hogy írjam... talán meg kellene/kellett volna beszélni az épp aktuális barátoddal...???
2019. aug. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a srácot kell otthagyni,hanem megmondani,hogy ez neked kellemetlen.Főleg ha a másik lánynak te se vagy szimpatikus.
2019. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Szóval egyikőtöknek sem szimpi a másik, de a barátod valahogy olyan helyzetbe hoz mindkettőtöket, h találkozzatok? :D

És ilyeneknek van nője! :D Azért te sem tetted magasra a lécet. :D

2019. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Én is bemutattam a barátnőmet a volt barátnőmnek, aki a főnököm volt akkor.
2019. aug. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem alap hogy valamennyire toleráljuk egymás családját és barátait. Lehet hogy anyós komával sem akarsz majd találkozni, de ez sajnos a,kapcsolat velejárója. Annyit tehetsz hogy megkéred a barátod, hogy csökkentse minimálisra az ilyen talákozások számár mert ez kellemetlen neked, de az hogy,egymás barátaival minimum köszönőviszonyban legyetek, szereintem az elvárható. De egyetértek az előzőekkel, beszéld meg vele! Ha egy ilyen piti dolgot nem tudtok megbeszélni normálisan, akkor nem erdemes hosszútávra tervezni.
2019. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Együtt élünk egy éve.

Ő 28éves én 23.

Mondtam neki, hogy ez kellemetlen nekem de még utána is kellett vele találkoznom

2019. aug. 29. 14:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6 Na hát ez aztán az igazán jól működő, “felnőtt” kapcsolati kommunikáció... ja nem.

FELNŐTT párkapcsolati kommunikáció, alapfok, első fejezet: mondtad neki, h ez neked kellemetlen. Oké. Aztán mit mondtál neki? Kifejtetted, h ez miért kellemetlen neked? Érdekelte, h ez kellemetlen neked, és ha igen, miért? Elmondta, h neki miért fontos, h találkozz a csajjal? Mindketten elfogadtátok és tudomásul vettétek a másik érzéseit/gondolatait a helyzettel kapcsolatban? Megbeszéltétek az ezzel kapcsolatos érzéseiteket/gondolataitokat? Levontátok a megfelelő közös/kompromisszumos konklúziót, és aszerint cselekedtetek? (Nyilván nem.)

Hajlandóak lennétek minimálisan fejleszteni az egymás közti kommunikációt annak érdekében, hogy egyrész “felnőtt” párkapcsolatnak nevezhessétek azt, ami köztetek készülődik, ennek megfelelően a jövőbeni, ennél a piti dolognál lényeges nagyobb konfliktusaitokat is meg tudjátok/akarjátok majd oldani, és ne szakítsatol 1-2 év múlva, mint a többi érzelmi analfabéta?

2019. aug. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%

Barátok...soha többé ne beszéljenek miattad?

Neked nincs volt kanod, akivel jóban vagytok?

2019. aug. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!